„Bulls“ bosas apie A.Karnišovo darbo vaisius: „Negalvojau, kad taip greitai pakilsime aukštyn“

2022.01.14 19:06
Karnišovas | Organizatorių nuotr.

Karnišovas | Organizatorių nuotr.

Čikagos „Bulls“ komandos prezidentas Michaelas Reinsdorfas yra patenkintas sprendimu įsigyti Artūrą Karnišovą.

Ir jam ko džiaugtis tikrai yra ko, nes legendinis NBA klubas šiuo metu Rytuose užima pirmąją vietą.

„Kai įsigijome Artūrą, jaučiasi ramus, nes žinojau, kad tai yra geras sprendimas ir kilsime aukštyn. Tačiau tikrai nepagalvojau, kad tai įvyks taip greitai“, - sakė jis.

Čikagos komanda artėjančią naktį namuose priima Oklando „Warriors“ ekipą ir ši dvikova traukia didelį susidomėjimą.

„Džiaugiuosi, kad Čikagos komanda vėl gali kovoti dėl pergalių ir domina sirgalius“ - sakė M.Reinsdorfas.

A.Karnišovas „Bulls“ krepšinio operacijų viceprezidento postą užėmė beveik prieš du metus ir komanda praktiškai yra pakeista iš pagrindų.

Rugpjūčio mėnesį A.Karnišovas patikėjo savo asistentui Marcui Eversley vilioti prisijungti DeMarą DeRozaną. Jie anksčiau kartu dirbo Toronto „Raptors“ klube.

„Tai rodo, kad Artūras nėra egoistiškas. Praėjusiame sezone jis aktyviai siekė atlikti Vučevičiaus mainų ir tada buvo pradžia to, kur esame dabar.

Rinkdami sudėtį daug dėmesio skyrėme gynybai. Alexas Caruso čia yra labai svarbus. Lonzo Ballas yra puikus. Jis yra tobulas papildymas. Antrajame rate pašaukėme Ayo Dosunmu.

Žinoma, mes dar nieko nelaimėjome, bet šaunu vėl kovoti dėl pergalių. Dar liko daug darbo, bet esame laimingi dėl dabartinės mūsų pozicijos“, - sakė klubo prezidentas.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų