Patvirtintas Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinės kandidatų sąrašas, laukia aukšto lygio turnyras Elektrėnuose (1)

2022.01.14 18:08
Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė | hockey.lt nuotr.

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinė | hockey.lt nuotr.

 Asociacijos „Hockey Lietuva“ tarybos posėdyje buvo patvirtintas Lietuvos jaunių rinktinės kandidatų sąrašas šių metų balandžio 3-9 dienomis laukiančiam pasaulio IIA diviziono čempionatui.

Į rinktinės kandidatų sąrašą pateko 30 ledo ritulininkų, kurių laukia darbas su Lietuvoje ne pirmus metus jaunų ir jaunimo rinktines treniruojančiu Dougu Boulangeriu. Kartu su šiuo specialistu, rinktinės trenerių štabą taip pat sudarys Dovydas Kulevičius, Artūras Katulis ir Simas Baltrūnas.

Lietuvos U-18 rinktinė pasiruošimą Estijos sostinėje vyksiančiam pasaulio čempionatui pradės vasarį. Lietuvoje bus surengtas tarptautinis keturių komandų turnyras: į Elektrėnus atvyks Ukrainos, Lenkijos ir Estijos rinktinės. Rinktinės vadovė Dalia Katulienė kalbėdama apie rinktinės pasiruošimą išskyrė itin svarbų darbą renkant optimalią sudėtį.

„Konkrečių tikslų U-18 rinktinei nekeliame: rinktinė IIHF čempionatuose dalyvaus po kelių metų pertraukos ir daugelis žaidėjų neturės tarptautinių varžybų patirties. Todėl šiais metais svarbu suorganizuoti tinkamą rinktinės pasiruošimą ir surinkti optimalią sudėtį.

Vasario 10-12 dienomis Elektrėnuose vyksiantis tarptautinis keturių rinktinių turnyras bus pirmasis jaunuolių išbandymas. Turnyre dalyvaus Ukrainos, Lenkijos ir Estijos U-18 rinktinės. Pirmosios dvi varžosi aukštesniame, IB divizione, o estai paskutinį kartą IIA divizione iškovojo bronzos medalius, tad rinktinės lauks rimti mūšiai.

Pasibaigus turnyrui Lietuvos jaunių rinktinė rinksis į stovyklą kovo pabaigoje, kurios metu ir paaiškės galutinė šių metų sudėtis“, - apie rinktinės pasiruošimo ciklą kalbėjo D. Katulienė.

Pasaulio jaunių čempionato IIA diviziono kovos numatytos balandžio 3-9 dienomis Taline. Dėl vieno bilieto į aukštesnį divizioną varžysis Didžiosios Britanijos, Estijos, Rumunijos, Pietų Korėjos, Serbijos ir Lietuvos rinktinės.

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinės kandidatai:

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinės kandidatai | hockey.lt nuotr.

Lietuvos jaunių ledo ritulio rinktinės kandidatai | hockey.lt nuotr.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų