Sėkmingas startas: S.Ambrulevičius ir A.Reed Europos čempionate užima 7-ą vietą VIDEO

2022.01.14 17:05
Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed | Scanpix nuotr.

Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed | Scanpix nuotr.

 Taline (Estija) tęsiasi Europos dailiojo čiuožimo čempionatas, kuriame penktadienį startavo pajėgiausia Lietuvos šokių ant ledo pora – Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed.

Lietuvos atstovai ritminėje programoje pasirodė sėkmingai, išvengė kritimų ir surinko 74,45 balo. Nuo karjeros rekordo juos skyrė tik 1,36 balo, o tarp visų 26 porų jie užėmė 7-ą vietą. 20 geriausių porų šeštadienį galės atlikti laisvąją programą.

Savo dominavimą čempionate toliau tęsia Rusijos atstovai, kurie ir šokiuose ant ledo užima pirmąsias vietas. Ritminę programą laimėjo Viktorija Sinicina ir Nikita Kacalapovas (87,89), o antri buvo Aleksandra Stepanova ir Ivanas Bukinas (86,45). Trečią vietą užėmė italai Charlene Guignard ir Marco Fabbri (83,35).

Šokių ant ledo ritminės programos vaizdo įrašas:

Europos čempionatą praleidžia pasaulio rekordininkai prancūzai Gabriella Papadakis ir Guillaume Cizeronas. Jie pažymėjo, kad nori koncentruotis tik į Pekino olimpiadą.

Sportas.lt primena, kad S.Ambrulevičius ir A.Reed Lietuvai iškovojo kelialapį į Pekino olimpiadą, tačiau šalies prezidentas Gitanas Nausėda amerikietei nesuteikė Lietuvos pilietybės, todėl ši pora mūsų šaliai Pekine neatstovaus. Juos turėtų pakeisti jaunieji Deividas Kizala ir Paulina Ramanauskaitė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų