R.Baciuška spaudė rizikuodamas: „Skridome, rizikavome ir jeigu būčiau kabinęs akmenį, būtų pasibaigęs Dakaras“ VIDEO (1)

2022.01.14 15:50
Rokas Baciuška | „Stop“ kadras

Rokas Baciuška | „Stop“ kadras

  Penktadienį Saudo Arabijoje baigėsi 44-asis Dakaro ralis, kuriame įspūdingai pasirodė vos 22-ejų metų lenktynininkas Rokas Baciuška, kuris dalyvavo motobagių įskaitoje.

Dvyliktame greičio ruože R.Baciuška sugebėjo aplenkti lenką Mareką Goczalą net 5 min. 50 sek., o kadangi bendroje įskaitoje juos skyrė vos 4 min. 47 sek., R.Baciuška paskutinę akimirką užkopė į trečią poziciją bendroje įskaitoje ir yra ne tik jauniausias kada nors Dakare dalyvavęs lietuvis, taičau taip pat šiandien pasirodys ir ant podiumo.

R.Baciuška dvyliktame greičio ruože apskritai buvo greičiausias ir viso laimėjo antrąjį greičio ruožą šiame Dakare.

Po finišo R.Baciuška netvardė emocijų, apsikabino šeimą ir kalbėjo apie Lietuvą.

„Kaip ir sakiau – viskas išsispręs paskutinę dieną. Ir išsisprendė. Pasivijome konkurentus. Pasivijome ir lenkus, bet nesitraukė, valgėme 60 km dulkes, spaudėme. Šiandien spaudėme „jopapa“. Skridome, rizikavome ir jeigu būčiau kabinęs akmenį, būtų pasibaigęs Dakaras. Bet reikėjo parizikuoti, buvo verta. Pirmas Dakaras ir TOP-3 – neįtikėtina. Dar nesuprantu, kas vyksta. Reikia pagalvoti, dėkoju visiems lietuviams, kurie palaikė. Lietuva yra geriausia ir mes esame stipriausi. Lietuva – tokia maža šalis, bet mes parodome savo rezultatą, parodome charakterį ir mes esame jėga. Ačiū visiems“, – sakė R.Baciuška.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų