L.Bonucci gresia diskvalifikacija: pagrasino nužudyti „Inter“ darbuotoją (8)

2022.01.14 12:42
Leonardo Bonucci ir Cristiano Mozzillo | „Twitter“ nuotr.

Leonardo Bonucci ir Cristiano Mozzillo | „Twitter“ nuotr.

 Milano „Inter“ klubas Italijos Supertaurės finale po dramatiškos kovos ir pratęsimo 2 – 1 įveikė Turino „Juventus“ ir iškovojo čempionų titulą.

„Juventus“ pačioje pratęsimo pabaigoje ruošėsi išleisti į aikštę Leonardo Bonucci. Šis jau stovėjo prie šoninės linijos, norėjo išbėgti į aikštę ir dalyvauti baudinių serijoje. Visgi, 121-ą minutę Alexis Sanchesas įmušė įvartį ir išplėšė „Inter“ pergalę, o L.Bonucci paslaugų neprireikė.

Susinervinęs L.Bonucci prarado galimybę pasirodyti aikštėje, o šalia jo stovėjęs „Inter“ darbuotojas Cristiano Mozzillo itin emocingai šventė A.Sancheso įvartį. L.Bonucci tai labai nepatiko ir jis įsivėlė į konfliktą su „Inter“ darbuotoju.

„Ką tu čia darai, po velnių? Tu man į veidą nerėksi ir pergalės taip nešvęsi! Aš tave nužudysiu!“, - rėkė L.Bonucci.

C.Mozzillo atsakė nesuprantantis, kas užėjo gynėjui ir pabandė patraukti jį iš kelio.

Teigiama, kad konfliktas vėliau nurimo, bet L.Bonucci taip lengvai gali ir neišsisukti. Pranešama, jog jau pradėtas tyrimas dėl nesportiško italo elgesio, todėl jam gresia diskvalifikacija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų