„7bet - Hockey Punks” vadovas Š.Kuliešius: „Kiekvienas taškas yra svarbus“ (1)

2022.01.14 11:54
Šarūnas Kuliešius | Organizatorių nuotr.

Šarūnas Kuliešius | Organizatorių nuotr.

Šiandien Vilniuje „7bet-Hockey Punks“ surems lazdas dvikovoje su svečiais iš pajūrio – „HC Klaipėdos“ ledo ritulininkais.

Tai jau antrosios abiejų komandų rungtynės 2022-aisiais. Tačiau nuotaikos šios dienos varžovų skirtingos – Klaipėdos atstovai namuose nesugebėjo atlaikyti Elektrėnų „Energijos“ spaudimo ir nusileido jai rezultatu 3:8. O „7bet-Hockey Punks“ užkūrė tikrą pirtį Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinės pagrindu sudarytai „Lteam Select“ komandai nugalėdami ją rezultatu 16:1.

Tačiau dėl pergalės sostinės atstovai turės tikrai rimtai paplušėti – šiemet HC „Klaipėda“ jau atėmė taškus iš abiejų šalies pirmenybėse pirmaujančių komandų – tiek iš „pankų“, kurie nugalėjo tik po pratęsimo, tiek iš „Kaunas City“, kurie po pratęsimo turėjo pripažinti uostamiesčio komandos pranašumą. HC „Klaipėda“ sudėtyje yra nemažai patyrusių Rusijos ledo ritulininkų, kurie sugeba sėkmingai klostantis rungtynėms protingai žaisdami pasiekti reikiamą rezultatą.

Tuo neabejoja ir „7bet-Hockey Punks“ vadovas Šarūnas Kuliešius.

„Nors varžovai ir turi mažiau už lyderius taškų ir yra ketvirti, bet tikrai negalime, kaip parodė pirmenybės, nė vienos komandos nuvertinti. Lapkritį turėjome problemų ir su jaunimu iš „Lteam Select“, kuomet nenusiteikėme rimtai kovai. Jie turi žaidėjų, kurie yra net ir KHL rungtyniavę, tai apie jokį nenusiteikimą negali būti nė kalbos.

Be to, šį sezoną atkrintamųjų varžybų nebus, tik finalai, į kurį pateks tik dvi komandos, todėl kiekvienas taškas yra svarbus. Artėja lemiamų kovų metas, todėl žaidimas ir sprendimai aikštelėje turi tik gerėti, kitu atveju sėkmės tikėtis neturime pagrindo.“

Šiandienos rungtynių pradžia – 20 val.15 min. Bilietai parduodami internetu www.bilietai.lt ir bei Vilniaus Pramogų arenos kasoje.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų