Dvi rusų poros gerino pasaulio rekordus, A.Mišina ir A.Galliamovas tapo Europos čempionais VIDEO

2022.01.13 22:09
Anastasija Mišina ir Aleksandras Galliamovas | Scanpix nuotr.

Anastasija Mišina ir Aleksandras Galliamovas | Scanpix nuotr.

 Taline (Estija) vykstantis Europos dailiojo čiuožimo čempionatas prasidėjo nuo visiško rusų dominavimo. Šios šalies atstovai porų varžybose „okupavo“ visą prizininkų pakylą ir demonstravo įspūdingus rezultatus.

Europos čempionais tapo ir favoritų statusą pateisino Anastasija Mišina ir Aleksandras Galliamovas. Nors jiems tai tėra pirmas Europos čempionų titulas, jie yra dabartiniai pasaulio čempionai.

A.Mišina ir A.Galliamovas ketvirtadienį už laisvąją programą pelnė 157,46 balo, o iš viso surinko 239,82 balo. Jie per dvi dienas pagerino visus tris pasaulio rekordus.

Sidabrą laimėjo Jevgenija Tarasova ir Vladimiras Morozovas su 236,43 balo. Jie viršijo 2019 m. kinų Sui Wenjing ir Hano Congo (234,84) pasiektą pasaulio rekordą, bet vis tiek nepavijo tautiečių.

Bronza atiteko Aleksandrai Boikovai ir Dmitrijui Kozlovskiui (227,23). Rusų dominavimas buvo toks pribloškiantis, kad ketvirtoje vietoje likę kartvelai Karina Safina ir Luka Berulava nuo trečios vietos atsiliko daugiau nei 43 balais (184,05).

Porų laisvosios programos vaizdo įrašas:

Penktadienį čempionate prasidės šokių ant ledo varžybos su Lietuvos atstovais – Sauliumi Ambrulevičiumi ir Allison Reed. Penktadienį vakare medalius dalinsis vyrų varžybų dalyviai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų