Atskleista: A.Kokorinas Maskvoje įspūdingą sumą gaudavo vien už taisyklių laikymąsi

2022.01.13 16:05
Aleksandras Kokorinas | Scanpix nuotr.

Aleksandras Kokorinas | Scanpix nuotr.

 „Telegram“ kanalas „Baza“ atskleidė įdomią detalę iš Aleksandro Kokorino kontrakto su Maskvos „Spartak“, galiojusio 2020-2021 m. laikotarpiu.

A.Kokorinas tuomet neseniai buvo grįžęs į laisvę po sėdėjimo kalėjime, todėl į jo kontraktą „Spartak“ įrašė keletą specialių punktų. Šaltinio teigimu, A.Kokorinas negalėjo gerti alkoholio prieš rungtynes, jam buvo draudžiama vėluoti ir praleisti treniruotes ar rungtynes. Taip pat jis neturėjo teisės derėtis su kitais klubais.

A.Kokorinui vien už tokio kontrakto pasirašymą buvo sumokėta 4 mln. eurų premija, o jei jis nepažeisdavo nustatytų drausmės taisyklių, tai dar kas mėnesį gaudavo po 22 mln. Rusijos rublių (apie 254 tūkst. eurų).

Neblogai „Spartak“ klube žaidęs A.Kokorinas vėliau sudomino „Fiorentiną“, tačiau Italijoje ruso karjerą ištiko krachas. A.Kokorinas taip prastai žaidžia Italijoje, kad jam buvo įteiktas „Auksinio tualeto“ apdovanojimas, skiriamas blogiausiam „Serie A“ žaidėjui. Rusas balsavime surinko net 53 proc. balsų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų