T.Crawfordas padavė B.Arumą į teismą: reikalauja 10 mln. JAV dolerių

2022.01.13 15:08
Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | Scanpix nuotr.

Terence'as Crawfordas prieš Egidijų Kavaliauską | Scanpix nuotr.

 34-erių WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas amerikietis Terence‘as Crawfordas (38-0, 29 nokautai) padavė į teismą ilgametį savo vadybininką Bobą Arumą ir nori iš jo prisiteisti 10 mln. JAV dolerių.

Anot „New York Post“, T.Crawfordas įrodinėja, kad B.Arumas dėl tam tikrų rasinių priežasčių sutrukdė jam kautis su garsiausiais pusvidutinio svorio kategorijos boksininkais. Amerikietis tikina, kad dėl to prarado milijonus JAV dolerių.

T.Crawfordas WBO pusvidutinio svorio kategorijos čempionu tapo dar 2018 m. birželį. Nuo tada jis taip ir negavo progos susikauti su kitų organizacijų čempionais dėl „Top Rank“ ir PBC nesutarimų. T.Crawfordo teigimu, tuos nesutarimus inicijavo pats B.Arumas dėl rasinių priežasčių.

90-metis B.Arumas kaltinimus atmeta: „Crawfordas brangiai kainavo mūsų kompanijai, nes jam suteikėme daugybę garantijų dėl jo sportinio lygio, nors jo sugebėjimas „parduoti“ kovas visada būdavo abejotinas. Su rase tai neturi nieko bendro. Mes jam daug kartų siūlėme aktyviau reklamuoti kovas, dalyvauti įvairiose kampanijose, o jis vis atsisakydavo ir sakydavo, kad nori tik treniruotis. Jo kovos „pay-per-view“ platformose surinkdavo mažiau nei 100 tūkst. pardavimų. Jis tiesiog negalėdavo parduoti savo kovų. Jo kovoje su Porteriu tikėjomės 400 tūkst. pardavimų ar bent 250 tūkst. Per tą kovą patyrėme didžiulių nuostolių“.

T.Crawfordas išties yra vienas tų kovotojų, kurie nuolat reiškia pagarbą varžovams, nesivelia į konfliktus ir stengiasi viską įrodyti ringe. Deja, plačiajai visuomenės daliai tokie kovotojai neretai būna neįdomūs.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų