P.Evra įsitikinęs: „Kiekvienoje komandoje yra mažiausiai po du homoseksualus“ (6)

2022.01.12 23:27
Patrice'as Evra | Scanpix nuotr.

Patrice'as Evra | Scanpix nuotr.

 Autobiografiją neseniai išleidęs prancūzas Patrice‘as Evra davė atvirą interviu „Le Parisien“ ir pasisakė apie homoseksualių žmonių situaciją didžiajame futbole.

„Kai dar buvau Anglijoje, klubas atvedė vieną žmogų pakalbėti apie homoseksualumą. Kai kurie mano komandos draugai pasakė, kad jų religinės pažiūros neleidžia dalintis rūbine su homoseksualu ir kad jei komandoje yra netradicinės orientacijos žaidėjų, tada jie prašėsi palikti klubą. Tada aš atsistojau ir pasakiau jiems nutilti. Esu žaidęs kartu su homoseksualais. Jie man į akis pasakė, kokios orientacijos yra, nes kitiems bijodavo tai pasakyti. Kiekviename klube yra bent po du homoseksualius žaidėjus. Problema ta, kad jei tu tai viešai pasakai, tada tavo karjerai ateina galas“, - sakė P.Evra.

Tiesa, prancūzas nepatikslino, kuriame Anglijos klube įvyko minėtas pokalbis. P.Evra didžiąją karjeros dalį praleido „Manchester United“, bet buvo trumpam prisijungęs ir prie „West Ham United“.

Šiuo metu Anglijos „Premier“ lygoje nėra nė vieno žaidėjo, kuris būtų prisipažinęs esąs homoseksualus. Prieš keletą mėnesių atvirai apie savo seksualinę orientaciją prabilo „Adelaide United“ (Australija) futbolininkas Joshas Cavallo. Nuo tada 22-ejų žaidėją užsipuolė konservatyvių pažiūrų internautai, pradėję jam siuntinėti net grasinimus mirtimi. Teigiama, kad Australijos policija jau pradėjo tyrimą ir bando surasti tuos asmenis, kurie J.Cavallo internete grasino mirtimi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti (1)
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų