Užtikrintai nugalėjęs „Panevėžį“ „Kauno Žalgiris“ tęsia pasirodymą taurės turnyre (1)

2022.01.12 22:01
Futsal LFF taurė: “Panevėžys“ - “Kauno Žalgiris“ | Klubo nuotr.

Futsal LFF taurė: “Panevėžys“ - “Kauno Žalgiris“ | Klubo nuotr.

Šįvakar Lietuvos futbolo federacijos (LFF) salės futbolo taurės aštuntfinalio rungtynes „Panevėžys“ namuose žaidė su šalies čempione „Kauno Žalgirio“ ekipa. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 0:6 (0:2). „Panevėžio“ ir „Kauno Žalgirio“ komandos Aukštaitijos sostinėje aiškinosi, kuri iš šių ekipų toliau tęs kovą dėl garbingo trofėjaus. Susitikimas su „Kauno Žalgirio“ salės futbolininkais panevėžiečiams šiame sezone buvo pirmasis mačas savo aikštėje. Iki šiol visus susitikimus SFK „Panevėžys“ žaidė varžovų aikštėse.

Kauniečiai, laimėję visus dvylika žaistų susitikimų, užtikrintai pirmauja šalies pirmenybėse. Šių metų A lygos čempionate SFK „Panevėžys“ ir „Kauno Žalgiris“ tarpusavyje buvo susitikę jau du kartus. Abejas rungtynes laimėjo kauniečiai – 4:0 ir 5:4.

Salės futbolo klubas „Panevėžys“ susitikimą su šalies čempionais pradėjo tokios sudėties: Edgaras Žagaras, Marius Butėnas, Mantas Adomėnas, Arūnas Šteinas ir Edgaras Baranauskas. Be šių salės futbolininkų, rungtynėms su svečių ekipa „Panevėžys“ registravo šiuos žaidėjus: Redą Užinską, Žilviną Banį, Edvardą Tamulevičių, Edgarą Stankevičių, Simoną Jušką, Tomą Salamanavičių, Donatą Paulauską.

LFF taurės aštuntfinalio susitikimas Panevėžyje aikštės šeimininkams prasidėjo nesėkmingai. Sužaidus vos keliolika sekundžių „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Arthuras išvedė svečių ekipą į priekį.

Tuo panevėžiečių problemos nesibaigė. Pagrindinis komandos vartų sargas, Lietuvos nacionalinės rinktinės vartininkas E. Žagaras toliau nei leistina sužaidė ranka, už ką mačo arbitrai futbolininkui parodė raudoną kortelę. Ginti aikštės šeimininkų vartų stojo Redas Užinskas, o panevėžiečiams dvi minutes teko žaisti prieš vienu žaidėju daugiau turinčius kauniečius. Rungtyniaudami mažumoje šeimininkai gynėsi drausmingai ir neleido šalies čempionams padidinti persvaros.

7-ąją mačo minutę „Kauno Žalgiris“ jau pirmavo rezultatu 2:0. Įvartį iš arti nestipriu, bet tiksliu smūgiu pelnė Tomas Bučma.

„Panevėžio“ salės futbolininkai, nepaisant nesėkmingos susitikimo pradžios, nenuleido rankų ir stengėsi priešintis itin pajėgiems varžovams. Puolime aktyviu žaidimu išsiskyrė E. Baranauskas ir M. Butėnas. Kelis pavojingais išpuoliais atsakė ir kauniečiai. Gerą galimybę pasižymėti turėjo T. Bučma, sukirtęs kamuolį į šeimininkų komandos vartų virpstą.

Kėliniui artėjant prie pabaigos neblogą galimybę pasižymėto turėjo Ž. Banys, bet panevėžiečio smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia „Kauno Žalgirio“ vartų virpsto.

Po pirmojo kėlinio „Panevėžio“ komanda atsiliko nuo varžovų ekipos 0:2.

Antrojo kėlinio pradžia kauniečiams vėl susiklostė sėkmingai. Eltonas Bruno netoli šeimininkų vartų perėmė kamuolį ir kulnu pasiuntė kamuolį į panevėžiečių vartus – 0:3.

28-ąją mačo minutę panevėžiečiai jau atsiliko nuo varžovų 0:4. Šiurkščiai prie savo vartų suklydę aikštės šeimininkai tiesiog padovanojo kamuolį Andriui Kauliniui, kuris iš arti šaltakraujiškai nuginklavo vartinin ką R. Užinską.

36-ąją susitikimo minutę Arthuras pelnė dar vieną įvartį, po kurio rezultatas tapo 5:0.

Po akimirkos rezultatyviausiam „Panevėžio“ žaidėjui E. Baranauskui buvo parodyta antroji geltona kortelė, po kurios panevėžietis jau nebegalėjo tęsti rungtynių. Be to, tai buvo jau šeštoji šeimininkų pražanga antrajame susitikimo kėlinyje, už ką buvo skirtas 10 metrų baudinys. Kauniečių kapitonas Justinas Zagurskas tiksliai realizavo baudinį, po kurio „Kauno Žalgiris“ pirmavo jau 6:0. Tokiu rezultatu ir baigėsi šios rungtynės.

Aštuntfinalio rungtynes laimėję kauniečiai šio turnyro ketvirtfinalyje susitiks su poros „Širvintos-VGTU Vilkai“ - Jonavos „Vikingai“ laimėtojais. Panevėžiečiai savo pasirodymą LFF taurės turnyre baigė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų