T4 klasė Dakare: degalinėje apsirikusi rusė vos spėjo į startą, S.Kariakinas tikina, kad M.Carrara reikalavo sumokėti už remontą (1)

2022.01.12 21:25
Avarija Dakare | Scanpix nuotr.

Avarija Dakare | Scanpix nuotr.

 Dakaro ralio T4 motobagių klasėje beliko vienintelė Rusijos atstovė Tatjana Syčiova, kuri dėl absurdiškos priežasties pripažino vos nepavėlavusi į greičio ruožo startą.

„Vos nepavėlavome į startą. Galvojome, kad netoliese bus speciali organizatorių degalinė, o ten įėjus paaiškėjo, kad tai paprasta degalinė. Ten ir pinigų reikėjo, ir pats užpylimas atėmė laiko, buvo daug problemų. Visgi, šiaip ne taip spėjome į startą“, - pasakojo T.Syčiova.

T.Syčiova Dakare kovoja dėl žemų pozicijų ir stengiasi bent jau pasiekti finišą, o štai su Sergejumi Kariakinu rusai siejo kur kas didesnes viltis, bet jis šioje klasėje nebevažiuoja po susidūrimo kaktomuša su italu Marco Carrara. Net ir praėjus kelioms dienoms po incidento S.Kariakinas vis dar nepamiršta avarijos. Rusas patikino, kad M.Carrara iki šiol jo neatsiprašė bei pažėrė kaltinimus organizatoriams.

„Italas po avarijos atėjo prie mūsų, išvadino mus idiotais, švelniai pasakius, ir pradėjo klausinėti, ar nematom, kur važiuojam. Aš paklausiau, ar jis pats supranta, ką šneka. Gaila, bet iš karto supratau, kad tai nėra adekvatus žmogus ir atsiprašymo iš jo tikrai nesulauksiu. Jis net kažką murmėjo, kad mes turėtume sumokėti už jo bagio remontą. Patys organizatoriai su savo keistomis taisyklėmis išprovokavo šitą avariją. Kol mes ten stovėjome ir gaudėme kelio tašką, į mus galėjo atsitrenkti dar tuzinas mašinų. Varžovai tuo metu klaidžiojo po trasą ieškodami to taško ir įvažiavo į mus“, - aiškino S.Kariakinas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS