„Kamaz“ pilotą pribloškė varžovo greitis: „Mes vos neviršijome greičio, o jis pro mus pralėkė“

2022.01.12 21:07
Antonas Šibalovas | Scanpix nuotr.

Antonas Šibalovas | Scanpix nuotr.

 Trečiadienį Dakaro ralio sunkvežimių įskaitoje savo dominavimą pratęsė „Kamaz“ pilotai, užėmę tris pirmąsias vietas. Šiek tiek prasčiau sekėsi tik Antonui Šibalovui, kuris liko 5-as ir po greičio ruožo negalėjo paaiškinti, kaip čekas Martinas Mačikas su „Iveco“ sugebėjo jį aplenkti trasoje.

„Šiandien buvo labai gražių peizažų ir kanjonų. Pradžioje važiavome labai greitais smėlėtais keliais ir gavome truputį kopų. Ten pavijome ir aplenkė Martiną Mačiką, kuris ilgiau už mus ieškojo kelio taško. Antroje greičio ruožo dalyje turėjome problemų – upės vagoje užstrigome už bagio ir neturėjome kaip jo aplenkti. Vienas dalykas šiandien mane nustebino. Mes net ir važiuodami didžiuliu greičiu ant baudos ribos išgirdome Mačiko signalą. Jis važiavo dar didesniu greičiu ir mums pradėjo signalizuoti. Turėjome jam užleisti kelią“, - stebėjosi A.Šibalovas.

Bendroje įskaitoje „Kamaz“ jau užima visas 4 pirmąsias vietas ir tik stebuklas galėtų kažką pakeisti. Prie čempiono titulo artėja Dmitrijus Sotnikovas, nors Eduardas Nikolajevas vis dar turi vilčių pakovoti su komandos draugu. Juos teskiria 10 min. 18 sek.

„Startavome už Eduardo, bet jis vienoje vietoje padarė klaidą, turėjo apsukti ilgesnį ratą, kad pasiektų kelio tašką ir mes ten jį aplenkėme. Greičio ruožo pabaigoje buvo nemažai krūmų. Turėjau vairuoti atsargiai, nes tokie krūmai galėtų net stiklą išdaužti“, - aiškino D.Sotnikovas.

D.Sotnikovas taip pat atskleidė, kad šokinėjant per kopas buvo įsijungusi gaisro gesinimo sistema. Tuomet teko atidaryti langus ir pravėdinti kabiną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų