-
08-03, 22:00
-
-

V.Armalo debiutas Graikijoje pažymėtas pirmuoju jo komandos iškovotu tašku kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2022.01.12 20:52
Vilius Armalas | Elijaus Kniežausko nuotr.

Šiandien savo naują karjeros etapą pradėjo gynėjas Vilius Armalas, kuris debiutavo Graikijoje. Lietuvis žaidė startinėje komandos sudėtyje ir padėjo savo atstovaujamai „Kavala“ ekipai iškovoti pirmąjį sezono tašką. „Kavala“ namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Apollon Larissa” klubu, o V.Armalas žaidė visas 90 minučių.

Gerokai savo sudėtį per žiemą pakeitusi „Kavala“ ekipa pirmą kartą šiame sezone nepraleido įvarčio ir tai padėjo jai iškovoti pirmąjį sezono tašką antroje Graikijos lygoje.

Tuo metu stipriausioje Graikijos lygoje Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, bet ankstyva jo komandai parodyta raudona kortelė neleido lietuvio atstovaujamam „Smyrnis“ klubui nugalėti. „Smyrnis“ namuose 0:3 pralaimėjo Kretos OFI klubui.

Antrąsias draugiškas rungtynes žaidė Arado UTA klubas, turintis tris lietuvius. UTA treniruočių stovykloje Turkijoje susirėmė su Gabono „Pelican“ klubu ir jį įveikė rezultatu 2:1.

UTA gretose Modestas Vorobjovas šįkart nežaidė, Rolandas Baravykas žaidė pirmąjį kėlinį, o Karolis Laukžemis į aikštę žengė antrajame kėlinyje. Tiesa, šįkart lietuviai įvarčių neįmušė.

Galiausiai Indijoje dar vieną pergalę iškovojo Keralos „Blasters“ klubas, kurio sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys. „Blasters“ 2:0 nugalėjo „Odisha” klubą ir su 20 taškų lieka pirmoje lygos vietoje.