T.Fury apkaltino O.Usyką steroidų vartojimu ir užsipuolė „niekam tikusį“ A.Joshua (8)

2022.01.12 15:47
Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 WBC sunkiasvorių bokso pasaulio čempionas britas Tysonas Fury neslepia noro „suvienyti“ visus diržus, tačiau jam savo progos dar reikės laukti ne vieną mėnesį.

Kitus 3 pagrindinius diržus – WBA (Super), WBO ir IBF – šiuo metu turi ukrainietis Oleksandras Usykas, kurio laukia revanšinė kova su britu Anthony Joshua. Beje, 2015 m. T.Fury jau buvo susirinkęs šiuos 3 diržus, kai nugalėjo ukrainietį Vladimirą Kličko, bet tada prarado savo trofėjus dėl neaktyvumo. Vėliau šiuos 3 diržus susirinko A.Joshua, trumpam buvo juos praradęs Andy Ruizui, o dabar juos prarado ir O.Usykui.

„Negaliu patikėti, kad AJ Ukrainai atidavė visus diržus, dėl kurių aš taip sunkiai dirbau. Tu esi niekam tikęs asilas. Leidai kažkokiam steroidus vartojančiam mažyliui ateiti iš vidutinio svorio kategorijos ir tave nugalėti. Didžiajai Britanijai vėl reikia tikrojo „bombonešio“, koks esu aš, kad nuskrisčiau ir atimčiau diržus iš to steroidų vartotojo. Jūs abu esate niekam tikę žiopliai. Atveskite juos man, čigonų karaliui, ir aš palengvinsiu jų naštą, pasiimdamas visus diržus“, - savo „instagram“ paskyroje rėkė T.Fury.

O.Usykas karjerą išties pradėjo nuo vidutinio svorio kategorijos, kurioje kovėsi kaip mėgėjas ir 2006 m. pelnė Europos čempionato bronzą. Vėliau jis perėjo į pussunkio svorio kategoriją, o tada – į sunkų svorį. Profesionalo karjerą O.Usykas pradėjo nuo pirmo sunkaus svorio kategorijos, kurioje susirinko visus 4 pagrindinius diržus. 2019 m. ukrainietis debiutavo profesionalų bokso sunkiasvorių kategorijoje.

T.Fury kitu varžovu turėtų tapti WBC laikinasis čempionas britas Dillianas Whyte'as. Jie turi iki sausio 18 d. susitarti dėl kovos sąlygų arba bus rengiamas aukcionas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų