S.Maslobojevas ėmėsi įgyvendinti seniai planuotą misiją: „Užteks kalbų – pabandyti verta“ (20)

2022.01.12 15:12
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Sergejus Maslobojevas | Instagram nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Instagram nuotr.

„Ir anksčiau ne vieną kartą apie tai buvo kalbėta – varžybose, susitikimuose. Visi pritardavo, tačiau niekas nepasikeisdavo. Šįkart nusprendžiau nepasitikėti žodžiais ir ėmiausi iniciatyvos“, – prisipažino „Sparta Fight Gym“ kovotojas Sergejus Maslobojevas, jau kurį laiką pabrėždavęs, kad Lietuvos klubai turi vienytis dėl geresnių sportininkų rezultatų tarptautiniuose turnyruose.

Pirmasis žingsnis jau žengtas – kovotojas sukūrė specialų pokalbių kambarį socialiniuose tinkluose. Čia įvairių šalies sporto klubų atstovai gali dalintis informacija, užduoti klausimus, kviesti svečius į atviras treniruotes bei sparingus.

„Dažniausiai apie bendras treniruotes bei sparingus sužinodavome po fakto, kai pamatydavome nuotraukas socialiniuose tinkluose. Dabar bandome plėsti informacinės sklaidos ratą“, – sakė S.Maslobojevas.

Jau šį sekmadienį kovotojai buvo pakviesti į sparingus Kaune, „Fighter House“ klube.

„Išmokau, jei nori kažką pasiekti, reikia ne tik idėją išsakyti, bet ir pačiam parodyti pavyzdį – važiuosim į Kauną“, – nusišypsojo S.Maslobojevas.

Jis teigė, kad Lietuva yra per maža, kad joje konkurencija ir tarpusavio pykčiai stabdytų skirtingų klubų kovotojų tobulėjimą. „Na, mes galime savo „kaime“ tampytis, drožtis, rodyti, kokie esame kieti, žiūrėti, kuris klubas yra stipresnis, bet jei galvojame apie kovotojų sportinę karjerą, žinomumą pasaulyje, čia neturime, ką veikti, reikia žiūrėti, kaip išplaukti į tarptautinius vandenis, – dėstė kovotojas. – Tai galime padaryti tik augdami kartu, besidalydami patirtimi. Nejaugi mums būtina važiuoti į stovyklas užsienyje? Mes galime daug nuveikti ir čia. Su didžiuliu malonumu pasidalysiu savo patirtimi su kitais klubais ir kovotojais – tegul tai tik padeda jiems tobulėti“.

S.Maslobojevas priminė, kad pakelti Lietuvos kovos menų lygį yra senas jo tikslas.

„Reikia padėti jauniems kovotojams tapti geresniais – patempti technikos, kovos intelekto lygį. Noriu, kad jaunimas suprastų, jog ne fizinė jėga, o, galbūt, protinė jėga yra svarbesnė ringe. Tikiuosi, kad tiek sportininkai, tiek treneriai pradės visai kitomis akimis žiūrėti į kovą“, – sakė „Glory“ kovotojas.

Svarbiausia, pasak S.Maslobojevo, nebijoti klausti.

„Būtina keistis patirtimi – ir stovyklose, ir atvirose treniruotėse. O svarbiausia – nebijoti klausti. Jeigu kažko nežinote, klauskite. Net Biblija moko „Klausk ir tau bus atsakyta“. Lygiai tas pats galioja ir čia“, – padrąsino „spartietis“.

Imtis vienijančios iniciatyvos S.Maslobojevą paskatino trumpas pokalbis su „Fighter Shop“ parduotuvės direktoriumi Aleksandru Trakšeliu bei „Fighter House“ treneriu Matu Stebuliausku.

„Į naujosios „Fighter Shop“ parduotuvės atidarymą Laisvės prospekte susirinko nemažai kovinio sporto atstovų. Kalba pasisuko apie jau seniai aptartas idėjas. Užsikūriau ir dabar jau laukiame smagaus sekmadienio. „Sparta Fight Gym“ kelionei jau sukomplektavo kelis ekipažus. Labai tikiuosi, kad prisijungs ir kiti šalies klubai, – sportas.lt sakė S.Maslobojevas. – Labai džiaugiuosi, kad ledai juda. Apie tai seniai svajojau. Tuomet, kai man užsidarė keliai į JAV, pasakiau sau „Reiškia, turiu misiją čia, Lietuvoje“. Tada nusprendžiau daryti viską, kas gali padėti mūsų sporto šakai vystytis Lietuvoje. Ar bijau tapti šio sporto pagrindiniu veidu? Nė kiek. Būti žmogumi, kuris visus vienys? Kodėl ne? Pabandyti verta, pabandyti reikia“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (20)
Registruoti
Anoniminiai (20)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų