„Djokovičius – apsimelavęs šiknius“: už kadro likęs Australijos žinių vedėjų pokalbis sukėlė skandalą VIDEO (12)

2022.01.12 15:26
Novakas Djokovičius ir žinių vedėjai | Scanpix nuotr.

Novakas Djokovičius ir žinių vedėjai | Scanpix nuotr.

 Serbo Novako Djokovičiaus (ATP-1) epopėja Australijoje, panašu, artimiausiu dar nesibaigs, o kiekvieną dieną kyla vis daugiau skandalų.

Štai neseniai buvo paviešintas „Channel 7“ žinių vedėjų – Mike‘o Amoro ir Rebeccos Madern – pokalbis apie N.Djokovičių. Visa tai liko už kadro, tačiau kažkokiu būdu pateko į viešumą.

„Kaip bevertintum situaciją, Djokovičius yra apsimelavęs ir klastingas šiknius. Rodytis viešumoje, kai žinai, kad sergi covid-19... Tiesą pasakius, aš net abejoju, ar jis apskritai sirgo tuo covid-19“, - pokalbį pradėjo R.Madern.

Tada žodį tarė ir M.Amoras: „Jis sugalvojo kažkokį netikusį pasiteisinimą, o tada pats pateko į savo melo pinkles. Blaivaus proto žmonės pasakytų, kad Djokovičius yra šiknius, bet aš nesu tikras, ar mūsų pareigūnai teisingai elgėsi su juo. Jie patys viską sumovė, ar ne?“.

Paviešinus skandalingą vaizdo įrašą, pratrūko kanalo direktorius Craigas McPhersonas: „Tai buvo privatus kolegų pokalbis, kurio paviešinimas yra nelegalus. Tai yra akivaizdus įstatymų pažeidimas ir mes dėl to imsimės atitinkamų veiksmų“.

N.Djokovičius Melburne jau pradėjo treniruotis prieš pirmadienį prasidedantį „Australian Open“ pagrindinį etapą. Žurnalistas Benas Rothenbergas pažymėjo, kad prieš serbo treniruotę stojo nejauki tyla, mat jo neva nepalaiko nė vienas kitas tenisininkas. Tiesa, ukrainietis Sergejus Stachovskis pareiškė, kad B.Rothenbergas šneka nesąmones, nes jis pats treniravosi toje pačioje salėje ir viskas buvo taip pat, kaip N.Djokovičiaus atveju.

Serbą savanaudžiu išvadino kitas tenisininkas Joao Sousa: „Novakas turi savo principų, kurių griežtai laikosi, tačiau toks elgesys yra kiek savanaudiškas. Juk taisyklės buvo nustatytos visiems ir visi jas žinojo, o Novakas sugebėjo jas apeiti. Jis bus vienintelis nepasiskiepijęs „Didžiojo kirčio“ turnyro žaidėjas. Aš pats iš karto norėjau skiepytis, bet tikrai ne vienas tenisininkas be Novako nenorėjo vakcinuotis, bet tai darė dėl įvestų naujų taisyklių, o Novakas išsisuko“.

N.Djokovičiui teismą laimėti pavyko, o štai čekė Renata Voračova, izoliuota dėl tokio paties pažeidimo, nusprendė nesiginti ir sutiko būti deportuota iš šalies. WTA neseniai išplatino pranešimą, kuriame teigė, kad R.Voračova nepadarė nieko blogo, laikėsi nustatytų nurodymų, gavo leidimą patekti į šalį, netgi sužaidė vieną mačą ir buvo sulaikyta tik tada, kai N.Djokovičiaus istorija sukėlė tokį rezonansą.

Tiesa, R.Voračova, grįžusi namo, pažymėjo, kad jau svarsto imtis teisinių veiksmų, jei Australijos teniso federacija nesumokės jai kompensacijos už praleidžiamą turnyrą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS