FutbolasLT_S01E13: klaidų savaitė, didėsiantis „Riterių“ legionas ir augantis „Hegelmann“ biudžetas (71)

2022.01.12 12:01
Tinklalaidės “FutbolasLT“ epizodas | Stop kadras

Tinklalaidės “FutbolasLT“ epizodas | Stop kadras

13-asis tinklalaidės „FutbolasLT“ epizodas dosniai tryško atsiprašymas ir nenusisekusiomis prognozėmis. Pozityvia gaida apie labdaringus protmūšius ir jaunąją futbolininkų kartą auklėjančius mėgėjus laidą pradėję Aurimas Budraitis, Evaldas Gelumbauskas ir Nerijus Kesminas vėliau vienas po kito atsiprašė už praėjusios savaitės suklydimus – Vilių Armanavičių, Titą Milašių, Vladimirą Čeburiną, Dovilę Gailevičiūtę ir kt.

Panašu, kad atsiprašymų prireiks ir kitą savaitę. Kalbėdami apie karščiausius futbolininkų transferus A lygoje, originalius naujokų pristatymus bei perspektyviausius laisvuosius agentus, „FutbolasLT“ kūrėjai laisvai fantazavo apie būsimą Donato Kazlausko karjeros stotelę, o tuo metu 27 metų futbolininkas pasirašė sutartį su Vilniaus „Žalgiriu“.

Nors Aurimo Budraičio telefonas tinklalaidės kūrybinio proceso eigoje atkakliai baudėsi pranešti svarbią žinią, bet šiame epizode liko neužfiksuotas karštas Justino Januševskio perėjimas į Marijampolės „Sūduvą“, prasprūdo ir „Riterių“ vartininko Luko Paukštės skrydis į Šiaulius.

Galime pasiguosti, kad bent jau pokalbiai su Vilniaus „Riterių“ sporto direktoriumi Tadu Simaičiu ir Kauno rajono „Hegelmann“ komandos vadovu Dainium Šumausku įvyko ir pavyko. Sužinojome, kad „Riteriai“ šį sezoną sieks sugrįžti į A lygos Top ketvertuką, o prie to turėtų prisidėti ne tik išlaikytas pernykštės komandos narių branduolys, bet ir gausesnės futbolininkų iš užsienio pajėgos.

Į Europinių turnyrų zoną taikosi ir pavadinimą pasikeitusi bei 50 procentų pernykštį biudžetą padidinusi „Hegelmann“ komanda. Anot D.Šumausko, šie metai svarbūs ne tik futbolo, bet ir infrastruktūros prasme: dar vasarą tikimasi išbandyti renovuotą Kauno S.Dariaus ir S.Girėno stadioną, o sezono eigoje – įsirengti ir nuosavą futbolo aikštyną Raudondvaryje.

Kaip įprasta, finaliniu tinklalaidės akordu tapo žiūrovų klausimų ir Aurimo, Evaldo bei Nerijaus atsakymų raundas, kurių metu buvo pristatyti būsimi Vilniaus „Žalgirio“ varžovai kontrolinėse rungtynėse, pasidžiaugta prasidėjusiais „Lietuvos futbolo geriausių“ rinkimais bei perduoti linkėjimai ne savo noru rubrikoje „Gandas“ sudalyvavusiems Mindaugui Čepui ir Tadui Gražiūnui!

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (71)
Registruoti
Anoniminiai (71)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA