L.Paukštė skolinamas „Šiauliams“ (1)

2022.01.11 12:33
Lukas Paukštė | | fkriteriai.lt nuotr.

Lukas Paukštė | | fkriteriai.lt nuotr.

„Riteriams“ priklausantis 23-ejų metų vartininkas Lukas Paukštė naujajame sezone atstovaus „Šiaulių“ klubui. Tokį pageidavimą turėjo ir pats vartininkas, ir „Šiauliai“, ir „Riteriai“, tad buvo rastas sprendimas vartų sargą Saulės miesto komandai paskolinti.

„Mūsų klubui pasisekė, kad praėjusiais metais turėjome du labai aukšto lygio vartininkus. Vis tik, sezono metu Armantas (Vitkauskas) įrodė, kad šioje pozicijoje būtent jis yra numeris vienas. Tai reiškė, kad Lukui daugiau laiko teko praleisti ant atsarginių suolo.

Mes Luką vertiname kaip labai gerą vartininką, nepaisant to, kad jam tėra 23 metai. Tokio amžiaus vartininkas privalo gauti kuo daugiau žaidybinio laiko, o to savo klube garantuoti mes negalime. Buvome priversti jam ieškoti vietos, kurioje jis galėtų parodyti geriausią savo versiją.

Žinojome apie „Šiaulių“ klubo susidomėjimą Luku, visos pusės sutiko, pati komanda – puiki vieta jam atsiskleisti 2022 metais, todėl derybos sunkios nebuvo. Linkime Lukui didžiausios sėkmės“, – apie sprendimą kalbėjo „Riterių“ sporto direktorius Tadas Simaitis.

L. Paukštė prie „Riterių“ prisijungė 2020 metų vasarą. Per laiką sostinės klube jis komandai atstovavo 14 rungtynių.

„Džiugu sugrįžti į miestą, kuriame pradėjau savo profesionalaus futbolininko karjerą. Prie mano sugrįžimo svariai prisidėjo treneris Mindaugas Čepas, be to, čia yra viskas ko reikia norint futbolininkams tobulėti. Ši komanda turi gerą infrastruktūrą bei gali žaidėjams pasiūlyti tikrai geras sąlygas augti. Labai patiko šios organizacijos vizija - pasitikėti lietuviais bei jaunais žaidėjais. Žinoma, praėjusiame sezone rungtyniaudamas „Riterių" ekipoje nesulaukiau tiek žaidybinio laiko kiek norėjosi, todėl teko pagalvoti kur man jį pavyktų išsikovoti. FA „Šiauliai" buvo ta komanda, kuri man pasiūlė palankias sąlygas, todėl ilgai neabejojęs sutikau ir dabar jau stoviu prieš Jus kaip geltonai juodos šeimos narys.

Praleistas laikas sostinėje buvo tikrai įsimintinas. Jis man primena daug gerų emocijų, prisiminimų nei išgyvenimų. Rungtyniaudamas „Riterių" komandoje du kartus sulaukiau kvietimo į nacionalinę vyrų rinktinę, tačiau taip ir nepavyko į ją nuvykti. Viena kartą koją pakišo COVID-19, sekantį kartą - patirta trauma. Gal ir atrodo gaila, tačiau tai tik dar labiau skatina dirbti, jog tokių pakvietimų sulaukčiau ir ateityje.

Komandos kolektyvą pažįstu tikrai gana neblogai, su dauguma esame žaidę kituose Lietuvos klubuose bei įvairaus amžiaus rinktinėse, o su kai kuriais esame rungtyniavę šios akademijos jaunimo komandoje, kurios treneris tuo metu buvo Deivis Kančelskis. Visus mažiau, ar daugiau pažįstu, galbūt mažiau žinomi tik jauni vietiniai žaidėjai, bet nieko, susipažinsime (Šypsosi).

Ateinančiame sezone tikiuosi gauti kuo daugiau žaidybinio laiko, žaisti stabiliai ir su komanda iškovoti kuo daugiau pergalių bei užimti kuo aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje.",- kalbėjo šiauliečių gretas papildęs L. Paukštė.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų