M.van den Heuvelis apkaltino „Kamaz“ sukčiavimu, komandos būstinėje apsilankė teisėjai (32)

2022.01.10 20:58
Dmitrijus Sotnikovas | Scanpix nuotr.

Dmitrijus Sotnikovas | Scanpix nuotr.

 „Kamaz“ šių metų Dakare taip triuškina visus varžovus, jog šie bando surasti atsakymų į tai, kodėl skirtumas tarp komandų yra toks didelis.

Po 8 greičio ruožų „Kamaz“ užima tris pirmąsias vietas, o greitu metu užims ir pirmąsias keturias pozicijas, nes Andrejus Karginovas sparčiai vejasi Alešą Lopraisą. Pastarasis yra geriausias ne „Kamaz“ pilotas sunkvežimių įskaitoje, bet jį nuo lyderiaujančio Dmitrijaus Sotnikovo skiria beveik pusantros valandos.

Su „Scania“ sunkvežimiu važiuojantis olandas Maurikas van den Heuvelis po jam ypač nesėkmingo 7-ojo greičio ruožo ir patirtos avarijos apkaltino „Kamaz“ sukčiavimu.

„Rusai sukčiauja. Jų sunkvežimiuose yra speciali įranga, kuri iš anksto perduoda jiems informaciją. Jie žino, kur bus paslėpti kelio taškai, dar prieš greičio ruožo pradžią. Viename iš greičio ruožų Andrejus Karginovas aplenkė mus ir pasuko į kairę, nors kelio knyga tuo metu rodė posūkį į dešinę. Mes prieš tai vis klaidžiojome, o tada pasekėme paskui Andrejų ir iš karto suradome kelio tašką. Tokiomis sąlygomis konkuruoti yra neįmanoma. „Kamaz“ negali būti nugalėti. Tai yra nesąžininga ir visi tai supranta“, - „Omroep Brabant“ pasakojo M.van den Heuvelis.

„Kamaz“ atstovas spaudai Erikas Chairullinas kaltinimus atmetė: „Van den Heuvelio kaltinimai neturi pagrindo. Nėra jokios galimybės, kad mes galėtume gauti daugiau informacijos nei kiti. Tiesiog mūsų sunkvežimiai yra greitesni. Mes tikrai norėtume daugiau konkurencijos Dakare. Tai būtų į naudą sportui, o ir mums būtų linksmiau lenktyniauti“.

Beje, per poilsio dieną į „Kamaz“ komandos būstinę atskubėjo teisėjai, apžiūrėję sunkvežimių pakabas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA