Škotiją palikęs V.Gašpuitis planuoja grįžti į Lietuvą (5)

2022.01.08 17:09
Vytas Gašpuitis | Organizatorių nuotr.

Vytas Gašpuitis | Organizatorių nuotr.

Praėjusių metų vasarį į Škotijos „Championship“ lygą persikėlęs gynėjas Vytas Gašpuitis ilgai Škotijoje neužsibuvo. Po 11 mėnesių praleistų „Dunfermline“ klube, 27-erių metų gynėjas abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su klubu.

Kaip skelbia pats klubas, V.Gašpuitis išreiškė norą sugrįžti į gimtąją Lietuvą, tad jie nusprendė tam netrukdyti ir nutraukė su lietuviu kontraktą. Klubas taip pat išskyrė, kad tvyrant pasaulinei pandemijai, kiekvienam žaidėjui nebūtų lengva pritapti naujoje šalyje, taip sufleruodamas, kad V.Gašpuitis nesugebėjo aklimatizuotis Škotijoje.

V.Gašpuitis atvykęs į Škotiją spėjo sužaisti 7 rungtynes savo pirmajame sezone. Šiame sezone gynėjas sužaidė 11 lygos rungtynių, bet paskutiniu metu prarado startinę vietą ir net nebuvo registruojamas rungtynėms.

Pajutęs, kad dėl sumažėjusio žaidybinio laiko Škotijoje jis gali prarasti vietą ir nacionalinėje rinktinėje, gynėjas nusprendė veikti ir greitu metu mes tikriausiai jį vėl galėsime išvysti Lietuvoje. Priminsime, kad į Škotiją V.Gašpuitis persikėlė iš „Panevėžio“ klubo.

Tuo metu „Dunfermline“ treneris Johnas Hughesas pabrėžė, kad neturėjo jokių problemų su Vytu ir apie jį atsiliepti gali tik teigiamai.

„Niekada neturėjau problemų su didžiuoju Vytu ir jei kas nors man skambins dėl jo, apie jį atsiliepsiu tik teigiamai. Tiesiog taip nutiko, jog jis pajautė, kad nežaisdamas čia jis gali nebūti kviečiamas į rinktinę. Turime atsižvelgti ir į žaidėjo gerovę. Kai jis nežaidė, buvo galima matyti, kad tai jį paveikė psichologiškai. Paskutinis pokalbis su Vytu buvo apie tai, kad jam reikia žaisti reguliariai, jei jis nori atstovauti Lietuvai. To jam negalėjau garantuoti, todėl padarėme tai, kas naudingiausia abejoms pusėms. Jei visi komandoje atsiduotų taip, kaip Vytas, būtume geresnėje vietoje. Apie jį negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Aš nenorėjau, kas jis paliktų mus, bet įvyko taip, kaip įvyko“, - apie lietuvį atsiliepė jau jo buvusios komandos treneris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų