Dakaro ralyje upę „šturmavęs“ A.Karginovas paaiškino savo sprendimą VIDEO (8)

2022.01.07 22:20
Andrejus Karginovas | Instagram.com nuotr

Andrejus Karginovas | Instagram.com nuotr

 Ketvirtadienį internete pasklido Dakaro ralyje nedažnai matomas vaizdas – rusas Andrejus Karginovas su „Kamaz“ sunkvežimiu šturmavo...upę.

„Pastebėjau, kad įrašas su važiavimu per upę labai išpopuliarėjo. Tai nutiko po to, kai buvome ištraukti iš purvo. Tada jau turėjome ieškoti kito kelio. Mačiau, kad artėjame prie upės, bet man pasirodė, kad sunkvežimis gali įveikti tokią kliūtį. Sudėtingiau buvo tik pervažiavus upę vėl užvažiuoti ant kranto, nes ten buvo gana statu, bet galiausiai tai pavyko. Iš išorės visa tai tikrai atrodė įspūdingai“, - pasakojo A.Karginovas.

Po vieno prasto etapo A.Karginovas atsitiesė ir penktadienį sunkvežimių kategorijoje buvo greičiausias, vos 9 sek. aplenkęs komandos draugą ir tautietį Dmitrijų Sotnikovą.

„Šiandien buvo daug navigacinių iššūkių, bet viskas baigėsi laimingai. Tik prieš finišą gal 30 sekundžių buvome paklydę, bet tai – menkniekis. Taip pat trasoje sutikome kupranugarius. Žinome, kokį pavojų jie kelia, todėl pasukome į šoną ir apvažiavome juos. Dabar su sunkvežimiu viskas gerai. Pavarų dėžė nebestreikuoja ir už tai dėkoju mechanikams“, - sakė A.Karginovas.

Bendroje įskaitoje A.Karginovas yra 6-as, pralaimintis 1 val. 38 min. 3 sek. Lyderių trejetą sudaro vien tik „Kamaz“ važiuojantys rusai: pirmauja D.Sotnikovas, kuris 10 min. 29 sek. lenkia Eduardą Nikolajevą ir 38 min. 17 sek. – Antoną Šibalovą. Visi kiti varžovai atsilieka bent valandą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų