A.Gelažninką nustebino Dakaro organizatorių sprendimas: „Buvo netikėta, kai sužinojau, kad važiavimas nebus tęsiamas“ fotogalerija (51)

2022.01.07 17:02
„Orion Dakar Team“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

„Orion Dakar Team“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Netikėta dienos baigtis Dakaro lenktynėse – dėl pavojingų sąlygų nutrauktas greičio ruožas. Šiandien Dakare lenktyniaujantiems motociklininkams važiavimas baigėsi vos prasidėjęs.

„Pirmoje kuro pildymo zonoje sužinojome, kad toliau važiuoti neteks“, – pasakoja Arūnas Gelažninkas. „Tai nutiko dėl to, kad vakar mūsų trasa pravažiavo automobiliai, bagiai ir sunkvežimiai. Jie smarkiai sudarkė trasos dangą ir motociklams važiuoti pasidarė per daug pavojinga dėl didelių duobių bei akmenų.“

Keletas sportininkų smarkiai krito ir lenktynės jiems pasibaigė. Arūnas tikino važiavęs ypač lėtai ir atsargiai: „Nenorėjau paskutinę dieną prieš poilsį ir daugelio detalių keitimą rizikuoti ką nors sulaužyti ir sustoti. Buvo netikėta, kai sužinojau, kad važiavimas nebus tęsiamas. Keletas dalyvių jau buvo pajudėję tolyn, bet sraigtasparnis juos pasivijo ir perdavė informaciją grįžti.“

Rezultatai po šiandieninio važiavimo buvo skaičiuojami ties 100 km riba. Gelažninkas šią atkarpą įveikė trečias savo grupėje atsilikęs mažiau nei 2 minutėmis nuo OBM lyderio, tačiau susumavus rezultatus iš ankstesnių greičio ruožų, vis dar išlaiko pirmąją vietą Original by Motul, padidinęs savo persvarą 31-a minute prieš antroje vietoje esantį varžovą, šiuo metu sportininkas pirmoje vietoje įsitaisęs su daugiau nei 48 minučių persvara. Bendroje vietoje #OrionDakarteam kyla į 27-ąją vietą.

Rytoj visų Dakaro ralio dalyvių laukia poilsio diena, išskyrus Original by Motul kategorijos dalyvius, kuriems darbų tvarkantis savo techniką niekada netrūksta.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (51)
Registruoti
Anoniminiai (51)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS