N.Djokovičiaus šeimos nariai pratrūko: „Jis laikomas kaip kalinys, tai nežmoniška“ VIDEO (14)

2022.01.06 22:51
Novako Djokovičiaus fanai | Scanpix nuotr.

Novako Djokovičiaus fanai | Scanpix nuotr.

 Į Melburną (Australija) atskridęs Novakas Djokovičius dėl problemų su viza lieka izoliuotas netoliese esančiame viešbutyje ir negali keliauti po šalį. Australijos pasieniečiai jau norėjo serbą deportuoti, bet šis pateikė skundą, kuris bus svarstomas pirmadienį. Iki tol N.Djokovičius toliau bus laikomas uždarytas viešbutyje.

Serbijoje kilo didelis pasipiktinimas dėl tokio australų elgesio. Šalies prezidentas Aleksandras Vučičius jau pažadėjo visomis teisinėmis priemonėmis kovoti už teisybę, o neseniai šia tema pasisakė ir geriausio pasaulio tenisininko šeimos nariai.

„Jaučiuosi siaubingai. Nuo vakar jis yra laikomas kaip kalinys. Tai neteisinga ir nežmoniška. Tikiuosi, kad galiausiai jis įrodys savo tiesą. Jo gyvenimo sąlygos ten siaubingos. Tai kažkoks mažas imigrantų viešbutis ir tiek“, - sakė N.Djokovičiaus mama Dijana.

Dar piktesnis buvo serbo brolis Djordje: „Tai yra sportinis ir diplomatinis skandalas. Jis pateikė tuos pačius dokumentus, kaip kai kurie kiti tenisininkai, kurie be problemų buvo įleisti į šalį. Novakas negalėjo susisiekti su Australijos valdžia. Jis, kaip ir kiti tenisininkai, bendradarbiauja tik su Australijos teniso federacija, kuri ir turėjo tarpininkauti šioje situacijoje. Novakas buvo nuvežtas į purviną viešbutį. Jam neleido pasiimti net savo daiktų, kuriuos pasieniečiai žadėjo išsiųsti atgal į Europą. Su juo buvo elgiamasi kaip su nusikaltėliu, nors jis yra sveikas ir padorus žmogus, nė vieno aplinkinio gyvybei nesukėlęs grėsmės ir nepadaręs jokio nusikaltimo“.

Savo nuomonę išsakė ir N.Djokovičiaus tėvas Srdjanas: „Tai yra pasityčiojimas iš Serbijos ir visų jos žmonių. Mes, serbai, esame išdidūs europiečiai. Niekada savo istorijoje nieko nepuolėme, tik gynėmės. Norėčiau kreiptis į Australijos ministrą pirmininką. Tu elgiesi remdamasis savo principais, kurie neturi nieko bendro su mūsų vertybėmis. Mes esamė žmonės, o jūs, pone, ne“.

„The Age“ teigimu, N.Djokovičius pateikė minimalų kiekį įrodymų, patvirtinančių, kad jam turėtų būti suteikta medicininė išimtis nesiskiepyti. Anot šaltinio, tokį leidimą pasirašė tik vienas gydytojas. Pasieniečiai prašė serbo pateikti daugiau dokumentų, o šis to negalėjo padaryti.

N.Djokovičiaus fanai šiomis dienomis renkasi prie viešbučio, kuriame, kaip manoma, yra izoliuotas serbas. Ten rengiami protestai ir reiškiamas palaikymas serbui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų