Įspūdingą sumą už nepanaudotą benziną sumokėjęs B.Vanagas: „Be sumokėtos sąskaitos priėmiau dar vieną sprendimą. Brangiausią savo gyvenime“ (131)

2022.01.06 19:06
Ant B.Vanago automobilio – svarbi žinutė apie Lietuvą | Andriaus Lauciaus nuotr.

Ant B.Vanago automobilio – svarbi žinutė apie Lietuvą | Andriaus Lauciaus nuotr.

Tai, kaip 2022 m. Dakaro ralyje Benediktas Vanagas daug kartų vertėsi ir pasitraukė iš sunkiausiomis laikomų lenktynių, matė visas pasaulis.

Praėjus daugiau nei parai nuo incidento, B.Vanagas tęsia logistinius iššūkius bei skaičiuoja patirtą žalą.

Dar vakar B.Vanagas atskleidė, kad dėl avarijos praras daugiau nei 100 tūkst. eurų.

„Automobilio rėmas, kuris yra vienalytis, beveik nenukentėjo. Stogas, šonai irgi sveiki. Aišku, iš priekio ir iš galo bolidas sugniuždytas. Sulankstėm visas 4 apatines svirtis, pridarėm problemų, bet geras dalykas tas, kad kliuvo tik automobilio priekiui ir galui. Aišku, tai vis tiek bus brangus reikalas. Automobilis yra remontuojamas ir pakankamai greitai, o piniginės išraiškos klausimų dabar nesiimsiu spręsti, nes esam stipriai nukraujavę po T1+ atnaujinimo. Avarijos automobilių sporte visada yra brangus reikalas. Čia tikrai bus 100+ tūkst. eurų. Brangu. Garantuotai daugiau nei 100 tūkst. Draudimo šiuo atveju nėra, nes tai irgi brangus reikalas. Draudimas yra kaip kazino“, – sakė B.Vanagas.

Šiandien B.Vanagas dar nuvyko pas organizatorius ir sumokėjo net 20 tūkst. eurų už nepanaudotą benziną. Nors finansiniai nuostoliai dideli, tačiau B.Vanagas džiaugėsi parodytu benduomeniškumu ir rūpestingumu.

„Iš viso pasaulio atgal „atėjo“ daugybė palaikymo žinučių. Tiek iš gerai žinomų bei mano gerbiamų asmenybių, tiek iš man nežinomų atviros širdies fanų“, – rašė B.Vanagas. „Šiandieną buvau užsukęs į Dakarą. Turėjau ten keletą nesutvarkytų reikalų. Pvž, kad ir sumokėti 20k Eurų už nepanaudotą benziną. Nes žodis yra svarbiau. Bet ne apie tai.

Tiek apkabinimų, rankų paspaudimų ir rūpestingų klausimų „are You OK?“ nebuvau gavęs per visą savo beveik 25 metų profesionalią karjerą. Tai parodo, kiek stipri ir empatiška yra Dakaro bendruomenė“.

Galiausiai B.Vanagas mįslingai užsiminė apie priimtą „brangiausią sprendimą gyvenime“.

„Be sumokėtos sąskaitos priėmiau dar vieną sprendimą. Brangiausią savo gyvenime. Nes, jokie IŠŠŪKIAI mūsų NESUSTABDYS“, – rašė B.Vanagas.

Nors tiksliai nėra aišku, koks tai sprendimas, tačiau kai kurie sirgaliai spėlioja, kad tai galėtų būti naujos kartos T1+ automobilis, kuriuo važiuoja gamyklinė komanda. B.Vanagas dar Dakaro pradžioje, kad greitai turėtų pranešti šį sprendimą.  

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (131)
Registruoti
Anoniminiai (131)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA