T.Fury išsakė kovos su F.Ngannou sąlygas (7)

2022.01.06 18:23
Tysonas Fury ir Francis Ngannou | „Twitter“ nuotr.

Tysonas Fury ir Francis Ngannou | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą sausio 23 d. rytą Lietuvos laiku Anaheimo „Honda Center“ arenoje (JAV) vyks „UFC 270“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras. Įspūdingoje pagrindinėje kovoje 35-erių kamerūnietis Francis Ngannou (16-3) gins UFC sunkaus svorio kategorijos pasaulio čempiono diržą prieš laikinąjį čempioną – 31-erių prancūzą Cirylą Gane‘ą (10-0).

Manoma, kad tai bus paskutinė F.Ngannou kova UFC pagal dabartinį kontraktą. Kei F.Ngannou pralaimės C.Gane‘ui, tai gali reikšti jo karjeros pabaigą UFC, tuo labiau, kad jo bei agento santykiai su UFC vadovais išlieka įtempti. Pats F.Ngannou tikina, kad jei UFC norės su juo pratęsti kontraktą, tuomet į jį turės būti įtraukti speciali išlyga, leidžianti kamerūniečiui išmėginti jėgas bokso ringe.

F.Ngannou anksčiau buvo užsiminęs, kad norėtų susikauti su kuo nors iš bokso elito. Panašu, kad jo kalbas išgirdo WBC pasaulio čempionas Tysonas Fury.

„Kas norėtų pamatyti mane kovojantį su šiuo žvėrimi pagal bokso taisykles su UFC pirštinėmis?“, - klausė apie modifikuotas kovos taisykles užsiminęs T.Fury.

Tuo tarpu UFC sunkiasvorių čempionas šiuo metu lieka susikoncentravęs į kovą su C.Gane‘u, kuriai netrukus baigs pasiruošimą. Prancūzas prieš kovą tikino galįs atlaikyti F.Ngannou smūgių jėgą ir perkelti kovą į vėlesnius raundus, kai kamerūniečiui ima trūkti ištvermės. Tuo tarpu F.Ngannou sako, kad jo planas yra paprastas – pergalė nokautu.

„Cirylas turbūt taip šneka, nes supranta, kad kitu būdu manęs nugalėti negali. Jam belieka šokinėti po narvą ir laukti, kol viską nuspręs teisėjai. Visgi, mano kovos prognozė yra visiškai priešinga. Aš planuoju jį nokautuoti“, - sakė F.Ngannou.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų