„Rytas“
III kėlinys, 10 min.
51
:
58
Atsinaujins po sek
„Lietkabelis“

Karjerą baigęs A.Lobovas prabilo atvirai: „Apsižodžiavome su Chabibu, o po minutės jis atsivedė gal 15 vyrukų“ VIDEO (96)

2022.01.06 14:59
Artiomas Lobovas ir Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

Artiomas Lobovas ir Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

 Karjerą didžiajame sporte jau baigęs 35-erių rusas Artiomas Lobovas, kalbėdamas su „Severe MMA“, prisiminė konfliktą su Chabibu Nurmagomedovu, kas vėliau išprovokavo Conoro McGregoro išpuolį prieš UFC kovotojus vežusį autobusą.

„Chabibas jau anksčiau buvo išvadinęs Conorą viščiuku. Man tai buvo nepriimtina. Conoras priimdavo visus iššūkius, kaudavosi su bet kuo ir neatsisakydavo kovos net tais atvejais, kai tas pats Chabibas būtų atsisakęs. Dėl tos priežasties vadinti Conorą viščiuku buvo nepateisinama. Aš tai atvirai pasakiau žiniasklaidai.

Nuo mano interviu praėjus gal 2 metams aš jau buvau beveik pamiršęs žodžius apie Chabibą, o jis 2018 m. tai prisiminė. Tada abu turėjome kautis viename turnyre ir jis vienas priėjo prie manęs bei pradėjo klausinėti, apie ką aš kalbu. Pasakiau Chabibui, ar jis pats mano vietoje tylėtų, jei jo brolį kažkas išvadintų viščiuku? Jis man nieko neatsakė, nes suprato, kad kalbu tiesą. Tada jis apsisuko ir išėjo, o aš pasiėmiau telefoną ir tęsiau interviu. Praėjus gal minutei ar dviem Chabibas parėjo su gal 15 vyrukų būriu. Tada jis elgėsi jau visai kitaip. Jis vis kartojo vieną ir tą patį klausimą, o aš atsakinėjau, kad tada tiesiog reagavau į jo įžeidimus, skirtus mano draugui“, - tinklalaidėje kalbėjo A.Lobovas.

Po šio apsižodžiavimo C.McGregoras su savo gauja atskubėjo ginti A.Lobovo ir sukėlė vieną didžiausių skandalų MMA istorijoje.

A.Lobovas po šio skandalo vėliau dar grįžo vienai kovai į UFC narvą, bet pralaimėjo Michaelui Johnsonui ir perėjo į kovas be pirštinių. Ten rusas neužsibuvo ir neseniai baigė karjerą.

„Kai baigiau karjerą, turėjau pripažinti sau, kad nepasiekiau išsikeltų tikslų, kad nebuvau pakankamai geras kovotojas, kad nepasiekiau to, ko norėjau ir kad tai buvo mano laikas trauktis. Tą pripažinti buvo tikrai nelengva, todėl sprendimas baigti karjerą man sukėlė labai daug emocijų. Nebuvau pasiruošęs karjeros pabaigai“, - „The MMA Hour“ eteryje sakė A.Lobovas, pažymėjęs, kad į kovinį sportą sugrįžtų tik gavęs milijoninį pasiūlymą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (96)
Registruoti
Anoniminiai (96)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų