Anglija
22 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
Vokietija

Naujam iššūkiui besirengiantis D.Rimkus: apie antsvorį, priklausomybę ir naują komandą VIDEO (37)

2022.01.06 13:38
Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Po kovos „One Championship“ narve labai „atsileidau“. Buvo psichologinių problemų ir viską bandžiau numalšinti valgymu... Buvo sunku treniruotėse – valgiau daug saldumynų. Valgiau, valgiau, valgiau...“, – sportas.lt atvirai pasakojo kovotojas Dovydas Rimkus – „Rimkenzo“.

Netrukus po kovos su Zhang Chunyu gerbėjai pastebėjo kovotojo fizinius pokyčius.

„O aš ramus jausdavausi tik gerai privalgęs, – nusijuokė D.Rimkus. – Žinoma, kitą dieną jau žadėdavau, kad valgysiu sveikai. Manydavau, kad nueisiu ir užsisakysiu sveikesnio maisto, bet tada toptelėdavo mintis, kad „deserčiuką greičiau atneš“. Vieną pyrago gabaliuką suraitodavau, pagalvodavau „Bet juk laimėjai tokią kovytę, gal dar vieną gabaliuką? Gali sau leisti“. Ir taip jau po kurio laiko pastebėjau, kad esu storuliukas. Pastebėjau, kad net veidas netelpa į telefono kamerą...“

D.Rimkus nebuvo savimi patenkintas, tačiau dabar jau džiaugiasi jam įprastu svoriu.

Alinančios ir tikslingos treniruotės padėjo.

Beje, jos vyko su visiškai nauja komanda.

Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

Dovydas Rimkus l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Prieš tai atsovavau kitam sporto klubui ir dirbau su kitu fizinio rengimo treneriu, su kuriuo mano idėjos ne visai sutapo, o mano sportinė savirealizacija man buvo itin svarbi, tad mano sprendimas pakeisti fizinio rengimo trenerį, privedė prie to, kad įvairi buvusio trenerio užklasinė veikla ir noras pakenkti ne tik man, bet ir visam mano buvusiam klubui privertė mane atsisakyti ir savo labai mylimo trenerio Mato Stebuliausko, kuriam esu be galo dėkingas už etapą kartu, – sportas.lt sakė D.Rimkus, anksčiau atstovavęs „Fighter House/Roger Gracie Academy Kaunas“ klubui. – Tačiau dabar įvykę pokyčiai mane nuteikia optimistiškai ir esu pasiruošęs daug ir sunkiai dirbti, kad kartu su savo komanda galėčiau garsinti Lietuvos vardą pasaulinėje organizacijoje“.

Dabar už D.Rimkaus kovinį pasirengimą yra atsakingas „Titano“ treneris Marius Misiūnas, už fizinį pasiruošimą treneris Paulius Kazlauskas. „Taip pat papildomai dirbu su kineziterapeutu Andriumi Aukštakalniu, taip pat už mano mitybą ir gerą energiją yra atsakingas mitybos specialistas Artūras Sujeta. Esu labai patenkintas turėdamas tokius specialistus savo komandoje“.

Dovydas Rimkus (dešinėje) | Organizatorių nuotr.

Dovydas Rimkus (dešinėje) | Organizatorių nuotr.

Priminsime, kad sausio 28 d. D.Rimkus „One Championship“ narve susitiks su tituluotu Jo „Smokin“ Nattawut.

Apie antsvorį, priklausomybę saldumynams, komandos pokyčius ir artėjančią kovą – vaizdo siužete:


Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų