N.Giffey penkete – lietuvis, Vokietijos krepšinio legendos ir NBA žvaigždė (2)

2022.01.06 11:33
Nielsas Giffey | Teodoro Biliūno / BNS foto nuotr.

Nielsas Giffey | Teodoro Biliūno / BNS foto nuotr.

„Žalgiris TV“ komanda ir toliau sirgalius iš arčiau supažindina su šio sezono komandos krepšininkais. Šį kartą rubrikoje #MyStartingFive – Nielsas Giffey.

Savo krepšininkų penketą, sudarytą iš žaidėjų, su kuriais teko žaisti kartu arba prieš juos, pirmasis šiame sezone pristatė Tai Websteris, o prie jo prisijungė ir 30-metis N.Giffey.

Tiesa, pastarasis į savo penketuką įtraukė ir tuos krepšininkus, su kuriais kartu arba prieš juos, oficialiuose susitikimuose taip ir nežaidė.

Tokiais žaidėjais tapo legendiniai Vokietijos krepšininkai – vidurio puolėjas Patrickas Femerlingas ir universalusis krašto puolėjas Ademola Okulaja.

„Trečioje pozicijoje… Tai sunku. Trečioje pozicijoje renkuosi Ademolą Okulają. Jis buvo mano agentas, o kai žaidė – tikras žvėris baudos aikštelėje“, – vaizdo įraše savo pasirinkimą komentavo žalgirietis.

Kauno ekipos nario penketo atakų organizavimas buvo patikėtas dabartinei NBA žvaigždei Kemba Walkeriui, su kuriuo N.Giffey kartu žaidė Konektikuto universiteto vyrų krepšinio komandoje.

Į savo penketuką Vokietijos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas taip pat įtraukė ir vieną Lietuvos rinktinės atstovą.

„Būdamas Kaune, miestą reprezentuoti noriu būtent su juo“, – sakė N.Giffey, vėliau taip pat pristatęs ir sunkiojo krašto puolėjo poziciją užimantį Luke‘ą Sikmą.

Plačiau apie kiekvieną N.Giffey pasirinkimą ir tekste neįvardintą lietuvį sužinosite pažiūrėję naujausią „Žalgiris TV“ komandos vaizdo įrašą. 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų