„Rytas“
III kėlinys, 7 min.
50
:
50
Atsinaujins po sek
„Lietkabelis“

Prancūzijos ekipažui Dakaras baigėsi kur kas skaudžiau nei B.Vanagui: po nepažymėtos vietos kelio knygoje liko be sąmonės, šturmanui pažeista nugara VIDEO (70)

2022.01.05 23:41
Nelaimė Dakare | „Stop“ kadras

Nelaimė Dakare | „Stop“ kadras

 Trečiadienis Saudo Arabijoje vykstančiose Dakaro lenktynėse buvo itin sudėtingas ir nemažai lenktynininkų ilgiausiame greičio ruože tiesiog baigė savo pasirodymą.

Vienas tokių buvo Benediktas Vanagas, kuris kelis kartus vertėsi su automobiliu ir dar nepasiekęs pirmojo tarpinio finišo turėjo paskelbti, kad Dakaras baigėsi.

Kitas toks nelaimingas buvo su prorotipu arba kitaip – perdarytu sportiniu automobiliu – važiavęs prancūzas Jeanas Pascalis Bessonas ir jo šturmanas Patrice’as Roissacas.

Kaip paskelbė pats J.P.Bessonas, netrukus po ketvirtojo greičio ruožo starto, kelio knygoje nepažymėtoje vietoje jų Dakaras užsibaigė po „kulversčių“.

Deja, tačiau J.P.Bessono šturmanui P.Roissaco buvo pažeista nugara ir jis iš karto sraigtasparniu buvo išgabentas į Rijados ligoninę.

„Visa širdimi dėkoju Dakaro organizatorių medikų komandai, o ypatingai Severinui, kuris dar trasoje pasirūpino Patrice’u.

Medikų sraigtasparniu, kartu su 3 kitais sužeistais, įskaitant ir prancūzų motociklininką Amaury Baratiną, buvome perkelti į Rijadą.

Taip pat dėkojo Alejandro ir jo draugužiams, kurie ištraukė mus iš automobilio, kol mes buvome be sąmonės.

Skubioji pagalba buvo labai gera, dėkoju visiems dėmesingiems slaugytojams.

Tikėkimės, kad po kompiuterinės tomografijos sulauksime raminančių naujienų iš Patrice’o“.

Laimei, šturmano gyvybei pavojus negresia.

Guerlainas Chicheritas | Organizatorių nuotr.

Guerlainas Chicheritas | Organizatorių nuotr.

Nesėkmė ištiko ir prancūzą Guerlainą Chicheritą, kuris šoko per kopą ir taip pat vertėsi per kapotą. Laimei, šis ekipažas nenukentėjo, o komanda pranešė, kad jie per naktį pamėgins pataisyti automobilį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (70)
Registruoti
Anoniminiai (70)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA