„Kamaz“ įvertino lietuvių pagalbą: atskubėjo į bivaką padėkoti „ConnectPay Racing“ komandai VIDEO (85)

2022.01.05 21:43
„Kamaz“ įvertino lietuvių pagalbą: atskubėjo į bivaką padėkoti „ConnectPay Racing“ komandai | „Facebook“ nuotr.

„Kamaz“ įvertino lietuvių pagalbą: atskubėjo į bivaką padėkoti „ConnectPay Racing“ komandai | „Facebook“ nuotr.

Ketvirtoji Dakaro diena buvo pati ilgiausia, tačiau, panašu, kad tokie greičio ruožai itin tinka ir patinka sunkvežimių įskaitoje lenktyniaujantiems lietuviams. „ConnectPay Racing“ komanda sugebėjo pasiekti dešimtą poziciją savo klasėje. Po tokio pasirodymo Vaidotas Paškevičius, Slavomir Volkov ir Tomas Gužauskas bendroje keturių etapų klasifikacijoje pakilo iki vienuoliktosios vietos.

Nepaisant aukšto tempo ir su kiekvienu kontrolės tašku vis gerėjančių rezultatų, lietuviai nepaliko bėdoje varžovų iš Rusijos. „KAMAZ Master“ ekipos narys Andrejus Karginovas lietuvių paprašė pagalbos juos ištempti įklimpus. Kaip teigė lietuvių komandos pilotas, sprendimas padėti oponentams buvo priimtas greitai. Dakaro maratonas dar ilgas ir niekada negali žinoti, kada pats atsidursi kitoje barikadų pusėje ir stovėsi su ištiestu buksyravimo lynu bei prašysi varžovų pagalbos.

A.Karginovo šturmanas Andrejus Mokejevas pažymėjo, kad lietuviams būtinai padėkos bivake: „Ką galiu pasakyti, diena pasitaikė tikrai „linksma“... Iš pradžių turėjome problemų su pavarų dėže. Pavaros spontaniškai persijunginėdavo, o pasiekus kopas apskritai užstrigome ties neutralia pavara. Likus 40 km iki finišo įstrigome purve. Stovėjome daugiau nei valandą, kol vyrukai su „Tatra“ sustojo mums padėti. Būtinai jiems padėkosime bivake“.

Kaip tarė, taip ir padarė. „ConnectPay Racing“ komanda pasidalino informacija, jog „Kamaz“ nariai atskubėjo į bivaką ir atsidėkojo lietuviams už gražų gestą bei įteikė jiems dovanų.

Rusų vizitas pas lietuvius (nuo 16:10 min.):

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA