„Žalgirį“ papildys vienas „Sūduvos“ lyderių (9)

2022.01.05 15:26
Nicolas Gorobsovas | fksuduva.lt nuotr.

Nicolas Gorobsovas | fksuduva.lt nuotr.

„Žalgirio“ gretas 2022 metų sezone sustiprins vienas ryškiausių praėjusio sezono A lygos žaidėjų. Lietuvos čempionai sukirto rankomis su praėjusį sezoną „Sūduvai“ atstovavusiu Nicolasu Gorobsovu.

Vidurio saugo pozicijoje rungtyniaujantis futbolininkas iš Argentinos į Lietuvą atvyko 2020 metų rugsėjį ir greitai tapo viena iš kertinių figūrų Marijampolės ekipoje. Pirmąjį sezoną jis spėjo A lygoje sužaisti 5 rungtynes ir įmušti 2 įvarčius, kartu rungtyniavo su Josipu Tadičiumi.

Antrajame sezone jis Lietuvos čempionate per 32 rungtynes įmušė 5 įvarčius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Saugas 2021 metų sezone pasižymėjo ne tik prie varžovų vartų, bet ir atakų organizavime bei ginantis.

N. Gorobsovas atlikdavo vidutiniškai 72 tikslius perdavimus (92 proc.) per rungtynes, ir iš viso 215 (arba 7 vidutiniškai) kamuolio perėmimų slystant (tackles) – tai geriausi rezultatai A lygoje.

Ankstesnėje savo karjeroje futbolininkas daugiausiai laiko praleido Rumunijoje, kur sužaidė daugiau nei 150 rungtynių Rumunijos čempionate, ir Italijoje, kur tris sezonus žaidė Italijos „Serie B“ lygoje, taip pat yra pasirodęs ir elitiniame „Serie A“ divizione.

Futbolininko kelyje taip pat buvo Izraelio čempionatas, žemesnės JAV, italų, rumunų, lygos.


Vilniaus „Žalgiris“ itin originaliai pranešė apie sutartį su naujoku Nicolasu Gorobsovu. Susirašinėjimo programėlės pagalba, Vladimiras Čeburinas anglų kalba (!) paklausė komandos, ką ji mano apie naujoką?

Mantas Kuklys, Ivanas Tatomirovičius, Nemanja Ljubisavlevičius, Tomislavas Duka, Saulius Mikoliūnas ir daugelis kitų žalgiriečių diskutavo apie tai, kas tas naujokas galėtų būti?

Galiausiai, Josipas Tadičius pažymėjo, kad su tuo naujoku jam teko žaisti Marijampolės „Sūduvoje“. S.Mikoliūnas į tai sureagavo: „Sūduva? Jie nieko nelaimėjo“. Galiausiai, klubo vadovė Vilma Venslovaitienė patvirtino, kad tas naujokas N.Gorobsovas.

32-ejų argentinietis praėjusį sezoną buvo vienas geriausių ne tik „Sūduvos“, bet ir visos A lygos futbolininkų. Iki perėjimo į „Žalgirį“, netrūko gandų, kad jis gali persikelti į Lenkiją.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų