V.Žalą į pavojingą situaciją pastatęs Ispanijos nuotykių ieškotojas bei televizijos žvaigždė sumaitojo automobilį ir nestartavo ketvirtame greičio ruože atnaujinta 15.02 val. (67)

2022.01.05 09:24
Jesus Calleja | „Stop“ kadras

Jesus Calleja | „Stop“ kadras

  Pirmame Dakaro greičio ruože Vaidotas Žala pateko į itin pavojingą situaciją, kai tik puikios reakcijos dėka pavyko išvengti susidūrimo su varžovu.

Situacija buvo ganėtinai pavojinga ir V.Žala tik per plauką išvengė susidūrimo su ispanu Jesusu Calleja, kuris pradžių nenorėjo praleisti „Teltonika Racing“ ekipažo, o šiam visgi prisivijus ir pradedant lenkimą, pradėjo staigiai stabdyti. Įveikdami griovį varžovų nekliudė tik per sprindį.

„Po staigaus sulėtėjimo užgeso variklis, o kadangi toje vietoje buvo šlapia – taip ir įstrigom. Vėliau sutikom panašios spalvos brolių Timo ir Tomo Coronelių bagį neutralizacijoje ir aš juos jau pradėjau auklėti, ko negalima daryti trasoje. Gerai, kad Paulo mane nuramino, kad tai buvo ne jie, todėl išsiskyrėm draugiškai“, – situacija nupasakojo sportininkas.

Incidentas su V.Žala | Organizatorių nuotr.

Incidentas su V.Žala | Organizatorių nuotr.

Internautai atkapstė, kad trečiame greičio ruože populiarus Ispanijos nuotykių ieškotojas ir televizijos žvaigždė J.Calleja patyrė avariją ir apsivertė ant stogo. Visgi jam pavyko sugrąžinti bagį ant keturių ratų ir jis užbaigė distanciją.

Nors J.Calleja atvažiavo į ketvirtojo greičio ruožo startą, tačiau galiausiai, pasak GPS, jis bendruoju keliu grįžo į bivaką.

Galiausiai jis pranešė, kad Dakaras jiems yra baigtas.

Tai ne pirmas įvykęs incidentas su J.Calleja. Antrame greičio ruože jis po susidūrimo apsisuko 360 laipsnių kampu, o pirmame greičio ruože buvo nemenkai sugedęs ir tik naktį užbaigė distanciją.

J.Callejai tai yra penktasis Dakaras. Po keturių greičio ruožų jis rikiuojasi 82-oje vietoje tarp 87 kvalifikuotų lenktynininkų. J.Calleja turi 34 val. 45 min. baudos ir nuo lyderio atsilieka 50 val. 10 min. 26 sek.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (67)
Registruoti
Anoniminiai (67)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų