„Hegelmann Litauen“ tampa tiesiog „Hegelmann“ (2)

2022.01.04 14:44
FC Hegelmann | Organizatorių nuotr.

FC Hegelmann | Organizatorių nuotr.

Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ keičia pavadinimą ir nuo šio sezono oficialiai vadinsis FC „Hegelmann“.

VšĮ FC „Hegelmann Litauen“ valdyba dar pernai pateikė Lietuvos futbolo federacijos Vykdomajam komitetui prašymą pakeisti klubo pavadinimą, kurį nuspręsta oficialiai pradėti naudoti nuo 2022 metų pradžios.

„Klubo pavadinimas sutrumpėja dėl labai aiškių priežasčių – norime būti lengviau atpažįstami ir savo pergales sieti ne tik su Lietuvoje veiklą vykdančia „Hegelmann Transporte“, tačiau ir visa „Hegelmann Group“ įmonių grupe, kuri veiklą vykdo Europoje ir Amerikoje. Nuo šios akimirkos klubas tampa tarptautiniu – visos įmonių grupės klubu“, – sakė klubo vykdantysis direktorius Dainius Šumauskas.

Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė „Hegelmann Group“ buvo įkurta 1998-aisiais metais, po šešerių metų atidarė ofisą ir Lietuvoje. Šiuo metu įmonė savo veiklą vykdo 18-oje šalių, jose dirba virš 8000 darbuotojų ir turi 5000 sunkvežimių nuosavą parką, kuris yra vienas didžiausių Senajame žemyne.

2009-aisiais įsikūręs ir visas žemesniąsias Lietuvos pirmenybių pakopas perėjęs FC „Hegelmann“ klubas pernai startavo A lygoje ir debiutiniame sezone užėmė 5 vietą.

2020 metų pabaigoje klubas visuomenei pristatė 6 dalių dokumentinį serialą „Tikslo link”, kuris pasakoja apie klubo raidos etapus, siekius ir svajones – https://bit.ly/3EQgEJR

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų