Europos vicečempionė atsivėrė: „Tėvas nuo vaikystės mane seksualiai išnaudojo“ fotogalerija (7)

2021.12.30 21:53
Liliana Szilagyi | Instagram.com nuotr

Liliana Szilagyi | Instagram.com nuotr

 Garsi 25-erių metų Vengrijos plaukikė Liliana Szilagyi nusprendė nebetylėti – sportininkė atvirai prabilo apie tai, ką buvo priversta išgyventi.

„Aš buvau išnaudojama. Po 25 metų ištariau pačius sunkiausius žodžius, kokius kada nors turėjau ištarti. Išgyvenau daug skausmingų akimirkų, bet jaučiu, kad atėjo laikas atvirai kalbėti šia tema. Prie manęs priekabiavo vyras, iš kurio kaip tik turėjau sulaukti daugiausiai meilės ir palaikymo. Aš kalbu apie savo tėvą. Jis mane išnaudojo fiziškai, dvasiškai ir seksualiai. Nuo pat vaikystės. Reguliariai ir be įspėjimo“, - „instagram“ paskyroje rašė L.Szilagyi.

Plaukikė pripažino, kad tėvui ji buvo tarsi „tobula lėlė“. L.Szilagyi pripažino, kad bijojo atskleisti tiesą pasauliui, nes nenorėjo sugriauti to įvaizdžio, kuris buvo sukurtas apie jos neva tobulą šeimą. L.Szilagyi atskleidė, kad nuo Zoltano Szilagyi kentėjo ir jos mama, bei pridėjo, kad po 2016 m. Europos čempionato ryšiai su tėvu buvo nutraukti. L.Szilagyi pridėjo, kad ji su mama dabar palaiko viena kitą ir bando atsigauti po visko, ką buvo priverstos patirti.

L.Szilagyi 2016 m. Europos čempionate laimėjo sidabrą 200 m plaukime peteliške. Vengrė taip pat yra dukart jaunimo olimpiados čempionė, Europos jaunimo čempionė bei pasaulio jaunimo vicečempionė.

Jos tėvas – 54-erių Z.Szilagyi – pats buvo tituluotas plaukikas, dalyvavęs trijose olimpinėse žaidynėse ir tapęs Europos jaunimo čempionu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA