Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

FA „Šiaulių" gretose lieka Olandijos futbolo sistemoje augęs šiaulietis (2)

2021.12.30 19:04
Dominykas Kubilinskas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Dominykas Kubilinskas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Kol 2021 metai skaičiuoja paskutines dienas - FA „Šiauliai" toliau styguoja komandos branduolį sekančių metų sezonui. Anksčiau paskelbus, jog prie komandos prisijungė Eligijus Jankauskas, Daniel Romanovskij bei Deividas Šešplaukis, šįsyk pranešama, jog ateitį su savo gimtuoju miestu susiejo puikų sezoną šiemet Pirmoje lygoje turėjęs Dominykas Kubilinskas.

Šiauliuose pirmuosius futbolininko žingsnius žengęs Dominykas pastaruosius tris sezonus vilkėjo saulės miestą reprezentuojančius marškinėlius. Prieš tai futbolininkas dar būdamas vos 13 metų išvyko į vieną geriausių futbolo akademijų Europoje, kur šešerius metus tobulėjo Olandijos „Feyenoord" futbolo sistemoje. Su pastarąja lietuvis tapo vaikinų iki 16 metų čempionu bei vos po metų iškovojo ir Olandijos taurę. Vėliau žaidėjas 2018 metų vasarą sugrįžo į Lietuvą, kur pusmetį gynė Utenos „Utenio" ekipos garbę.

22-ių futbolininkas buvo nuolat kviečiamas į visų amžiaus grupių rinktines, o 2018 metais su Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktine iškovojo Baltijos taurę. Pastarojoje tąkart rungtyniavo ir neseniai prie komandos prisijungę - E. Jankauskas bei D. Romanovskij.

Saugo pozicijoje galintis rungtyniauti Dominykas šiemet tapo vienu iš kertinių FA „Šiauliai" žaidėjų. Su S. Pauliumi tandemą aikštės viduryje sudaręs futbolininkas iš viso sužaidė 26 rungtynes, pelnė 7 įvarčius bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus savo komandos draugams. 

Šiandien su „Šiaulių" ekipa ateitį susiejęs futbolininkas sako, jog džiaugiasi būdamas šios organizacijos dalimi:

„Nuo vaikystės augę sentimentai šiam nuostabiam miestui buvo viena iš priežasčių, kuri man leido lengvai priimti sprendimą likti ten, kur viską ir pradėjau. Man yra didžiulė garbė bei motyvacija vilkėti šį miestą reprezentuojančius marškinėlius. Taipogi, visi matome, jog ši organizacija bei komanda pasitiki savimi ir kiekvienais metais eina po mažu į priekį, todėl džiaugiuosi būdamas viso to dalimi.

Kalbant apie iki šiol praleistą laiką šioje komandoje, manau, kad kiekvienas sezonas buvo kažkuo ypatingas ir įsimintinas. Pirmuose dvejuose sezonuose buvo sukomplektuota labai jaunų žaidėjų komanda, kuriai reikėjo daugiau laiko, jog galėtų atsiskleisti ir įsivažiuoti į ritmą, o ir asmeniškai pirmieji sezonai nesusiklostė taip, kaip tikėjausi. Tai galbūt labiausiai norėčiau išskirti trečiąjį sezoną, kuris tiek man, tiek organizacijai buvo itin vaisingas! Be to, praėjusiame sezone buvo labai smagu šalia savęs turėti tokį žaidėją kaip Simonas Paulius, kuris savo patirtimi ir žaidybiniais veiksmais padėjo man labiau atsiskleisti. Žinoma, prie viso to labiausiai prisidėjo treneris Mindaugas Čepas, prie kurio praėjusiame sezone įgijau daugiau pasitikėjimo savo jėgomis. To pastaraisiais metais galbūt ir buvau pasigedęs savo žaidime. Taipogi, džiaugiuosi, jog prie šio trenerio pavyko paaugti kaip asmenybei tiek aikštelėje, tiek ir už jos ribų.

Komandą papildė keletas labai stiprių lietuvių, tad manau jog ir artėjančiame sezone būsime labai motyvuota ir konkurencinga komanda, galinti kautis dėl pergales su kiekviena lygos komanda. O asmeniškai tikiuosi, kad pavyks sužaisti kuo daugiau rungtynių aukščiausioje šalies lygoje, būti aktyviam aikštelėje ir sukurti kuo daugiau pavojingų momentų prie priešininkų vartų!".

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų