Ketvirtam sezonui „Riteriuose“ liekantis A.Levšinas: „Mūsų rūbinė visada yra nereali“

2021.12.29 19:12
Aleksandras Levšinas | fkriteriai.lt nuotr.

Aleksandras Levšinas | fkriteriai.lt nuotr.

 2019-ųjų vasarą prie „Riterių“ prisijungęs visaginietis Aleksandras Levšinas klube lieka ir kitam sezonui. 22-ejų krašto gynėjas yra vienas daugiausiai rungtynių tarp dabartinių „Riterių“ sužaidusių futbolininkų ir jau kitąmet gali pasiekti šimto rungtynių ribą.

„Riterių“ stiprybė yra kolektyvas. Kiek aš čia laiko buvau, visada jis būdavo toks pat geras. Jauni vaikinai, daugelis žaidžia ne vienus metus kartu, tad esame, tarsi, ant vienos bangos, o mūsų rūbinė visada yra nereali“, – sakė A. Levšinas.

Su komanda gynėjas pasiruošimą naujam sezonui pradės jau sausio pradžioje, o gruodį skyrė atostogoms. Kaip pats sako, tokioms, kokių dar gyvenime neturėjęs.

„Šiemet tikrai sau leidau daug tiek su draugais, tiek su šeima, tiek su kelionėmis. Džiugu, kad turėjau tokią galimybę, nes šiuo metu kiekvieną dieną pradedu vis labiau ir labiau ilgėtis juoko rūbinėje, komandos draugų, treniruočių.

Mūsų Kalėdos šiek tiek skiriasi nuo lietuviškų, tai vykau jų sutikinėti į Lvovą. Dabar laukia Naujieji metai – viena didžiausių švenčių, o tada dar ir Senieji Naujieji metai. Tačiau ši šventė labiau skirta tėvams“, – pasakojo A. Levšinas.

Gynėjas su „Riterių“ marškinėliais praleido jau tris sezonus ir visuose neišvengė traumų. 2020 ir 2021 metais jam lūžo koja, o tai gerokai sutrumpino sezoną ir prailgino laiką iki pasiektos šimto rungtynių (šiuo metu 63 sužaistos rungtynės) ribos sostinės komandoje. Tą ribą A. Levšinas gali pasiekti jau kitąmet, jei sužais visas būsimo „Optibet A lygos“ sezono rungtynes bei bent vieną susitikimą LFF taurės turnyre.

„Kalbant apie traumas, tai turbūt man reikia dar daugiau laiko praleisti salėje tam, kad raumenys būtų stipresni. Dabar galvoju, kad tam skyriau per mažai dėmesio, todėl šią klaidą reiks ištaisyti. Kalbant apie galimą jubiliejinį mačą… tiesą sakant, apie tai net negalėjau pagalvoti. Tai didelis skaičius ir jei jį man pavyks pasiekti, būsiu labai laimingas ir didžiuosiuosi savimi. Vis tik, tai nėra svarbiausia užduotis – labiau svajoju, kaip su komanda turnyrinėje lentelėje vėl užsiropštumėm ten, kur dalinamos vietos į Europos turnyrus“, – kalbėjo A. Levšinas.

Priminsime, kad kitą sezoną „Riteriams“ taip pat tikrai atstovaus: Armantas Vitkauskas, Olaidė Badmusas, Gytis Paulauskas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai "LKL 22/23"
02-04 „Labas Gas“ 17:00 „Nevėžis-Optibet“
02-04 „CBet“ 17:20 „Rytas“
02-05 „7Bet-Lietkabelis“ 17:20 „Šiauliai“
02-05 „Pieno žvaigždės“ 19:30 „Neptūnas“