Už kovą su T.Fury D.Whyte'as nori 10 mln. JAV dolerių, B.Arumas sako, kad dvikova neįvyks įvardinti du galimi varžovai ir kovos laikas (4)

2021.12.29 09:54
Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury | Scanpix nuotr.

 Jau prieš kurį laiką WBC oficialiai įsakė sunkiasvorių čempionui britui Tysonui Fury ginti titulą prieš privalomąjį varžovą tautietį Dillianą Whyte‘ą, tačiau kol kas susitarimo pasiekti nepavyksta.

Kovotojai ir jų komandos susitarti turi iki sausio 7 d. Skelbiama, kad D.Whyte‘ui buvo pasiūlyta 5,5 mln. JAV dolerių garantuoto uždarbio, tačiau jis nori 10 mln. JAV dolerių, o „Top Rank“ vadovas Bobas Arumas sako, kad to nebus.

B.Arumas teigia manantis, kad D.Whyte‘as ir jo komanda norėtų net ir daugiau nei 10 mln. JAV dolerių, todėl jeigu jie sutiktų, tikėtina, kad išgirstų dar vieną prašymą padidinti sumą.

Jeigu D.Whyte‘as staigiai apsigalvotų, T.Fury galėtų kovo mėnesį ginti „Ring Magazine“ sunkiasvorių čempiono titulą prieš meksikietį Andy Ruizą arba suomį Robertą Heleniusą.

Pasak B.Arumo, kitoje T.Fury kovoje greičiausiai nefigūruos WBC sunkiasvorių čempiono titulas. Jis mano, kad D.Whyte‘as ir jo komanda galimą kovą su T.Fury traktuoja kaip „paskutinę“, todėl nori uždirbti kiek įmanoma daugiau pinigų.

„Jeigu tai bus R.Heleniusas, mes kovosime Didžiojoje Britanijoje, bet jeigu tai bus A.Ruizas – Las Vegase“, – sakė B.Arumas. „T.Fury taip sužavėjo amerikiečius, kad ir kur ėjau, kai buvau Aspene, visi kalbėjo apie T.Fury ir koks jis yra šarmingas. Jis tapo dideliu žaidėju JAV rinkoje, todėl norėčiau surengti kitą jo kovą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Frankas Warrenas nori jam kovą surengti Didžiojoje Britanijoje ir manau, kad T.Fury mieliau rinktųsi kovą Mančesteryje, bet visi kartu turėsime peržvelgti šią situaciją. Dar šią savaitę pasikalbėsiu su Franku ir Tysonu bei išsiaiškinsime, ką darysime“.

D.Whyte‘o vadybininkas Eddie Hearnas jau prieš kelias savaites yra sakęs, jog jie nesutiks su 80/20 proc. padalinimu, kurį siūlo „Top Rank“. Net jeigu jie padidins pasiūlymą iki 75/25 proc. – to neužteks.

Jeigu 5,5 mln. JAV dolerių, kuriuos siūlo B.Arumas, sudaro 25 proc., tuomet pinigai, kurių prašo D.Whyte‘as, būtų artimesnis į 55/45 proc. padalinimą.

Įdomu tai, kad atsižvelgiant į karjeros uždarbius, D.Whyte‘ui 5,5 mln. JAV dolerių būtų buvę dideli pinigai. Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į tai, kad A.Ruizas tiek gavo už dvi savo kovas prieš tuometinį sunkiasvorių čempioną Anthony Joshua.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA