Prieš pat išvyką į Saudo Arabiją – Dakaro legendos teigiamas COVID-19 testas ir atšauktas dalyvavimas

2021.12.29 09:25
Erikas Van Loonas | Organizatorių nuotr.

Erikas Van Loonas | Organizatorių nuotr.

 Dieną prieš tai, kai 12-oje Dakaro ralių jau dalyvavęs Nyderlandų lenktynininkas Erikas Van Loonas turėjo išskristi į Saudo Arabiją, jis sulaukė teigiamo koronaviruso testo ir yra priverstas atšaukti savo 13-ąjį Dakarą.

„Viskas buvo paruošta išvykimui“, – sakė E.Van Loonas. „Antradienio rytą turėjau skristi į Džedą. „Overdrive Racing“ komanda viską buvo paruošusi, ketinome važiuoti perdarytu „Toyota Hilux T1+“ ir buvome nuostabiai pasiruošę. Tuomet atėjo žinutė, kad man korona. Nieko nejaučiu, todėl tokios žinios ateina kaip iš giedro dangaus“.

E.Van Loonas ir jo šturmanas Sebastienas Delaunay pasiruošimą šiam Dakarui pradėjo iš karto po praėjusio. Jie norėjo pasirodyti geriau nei 2021 m., kai turėjo pasitraukti penktame etape, todėl sudarė susitarimą su „Overdrive Racing“ komanda. Dabar jie turėjo gerą automobilį, plačią programą ir daug mokymų.

„Jausmas kaip penktadienis, 13-a. Norėjau pasiekti dešimtą Dakaro finišą bei tikėjausi būti tarp dešimties ar penkių geriausių lenktynininkų. Nors naujienos atėjo dar vakar, tačiau aš vis dar negaliu patikėti. Darėme viską, ką galėjome, bet mums nepavyko“.

E.Van Loonas tikino, kad nuo dabar jau žiūri į 2023 m. Dakarą.

„Į šį Dakarą žiūrėsiu su kitokiu jausmu. Kai su tuo susigyvensiu, pradėsiu galvoti apie kitus planus ir kitą sezoną. Dakaras dar manęs neatsikratė“, – sakė E.Van Loonas.

Geriausias E.Van Loono rezultatas buvo užfiksuotas 2015 m., kai jis užėmė ketvirtą vietą.

„Overdrive Racing“ ieško jobūdų, kaip automobilį panaudoti kitam vairuotojui ir rado – jį pakeis tautietis Bernhardas Ten Brinke'as.

Prieš tai B.Ten Brinke‘as buvo nusprendęs praleisti 2022 m. Dakarą.

Dakare konkurencija nemažėja, nes B.Ten Brinke‘as praeityje yra demonstravęs puikius rezultatus ir 2018 m. tapo pirmuoju olandu, laimėjusiu etapą automobilių kategorijoje.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų