„Premier“ lygoje – nerealizuotas M.Salah 11 m baudinys ir minimali „Leicester City“ pergalė prieš „Liverpool“ VIDEO

2021.12.28 23:54

„Leicester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Liverpool“ futbolininkus.

Mohamedui Salah 15-ąją minutę nepavyko realizuoti paties uždirbto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Alexas Oxlade‘as Chamberlainas 23-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kasperas Schmeichelis atrėmė kamuolį.

M.Salah 32-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė „Leicester City“ vartininkas ir pasižymėti nepavyko.

Jamie Vardy 35-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasiųsti kamuolio į vartų tinklą nepavyko.

Ademola Lookmanas 59-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Leicester City“ ekipą į priekį 1:0.

Virgilis van Dijkas 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau K.Schmeichelis dar kartą atrėmė kamuolį.

Pen 08-05 Crystal Palace 22 : 00 Arsenal
Šeš 08-06 Fulham 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-06 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 08-06 Newcastle United 17 : 00 Nottingham Forest
Šeš 08-06 Tottenham Hotspur 17 : 00 Southampton
Šeš 08-06 Leeds United 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-06 Everton 19 : 30 Chelsea