Viktorija: Egis tarp „Žalgirių“, Karolis – į Rumuniją, Hugo 400 (4)

2021.12.28 16:21
Viktorija | Asmeninio archyvo

Viktorija | Asmeninio archyvo

Šiemet klubai dirba išsijuosę, kasdien praneša krūvas naujienų, kad, tiesą sakant, net nėra kada ir kur įsiterpti. Vis tik, artėjant Naujiesiems ir aš ištaikiau progą.

Taigi, pradėkime nuo šviežiausios naujienos apie misterį MVP, kurs iš Lietuvos pasuko į Kazachstaną. Neabejoinai, visi supranta, jog taip atsitiko ne dėl pasiūlytų karjeros perspektyvų, o dėl pinigėlių, kurie įkris į Hugo sąskaitą.

Spręskite patys, ar tai daug, ar mažai, bet Hugo susigundė dvejų metų kontraktu, kuriame įrašyti 200 tūkstančių eurų pirmais metais ir dar 200 tūkstančių – antrais. Be abejo, tai didesni skaičiai nei „Žalgiryje“, bet.. su tokia statistika, su faktu, kad ateina laisvas žaidėjas (nu tipo, nereikia išpirkos) skamba kiek vidutiniškai.

Dar vienas gandas, minint „Žalgirio“ vardą, yra susijęs su prieš dvejus metus pasenusiu ir nelabai tuomet reikalingu Egiu Vaitkūnu. Pasirodo, per dvejus metus bičas taip pajaunėjo, kad ir vėl kaip geras vynas reikalingas Vilmai V. Bėda tik ta, kad pats Egis nelabai rodo noro sugrįžti. Ir žinok dabar.. grįš, negrįš. Kaip ne kaip, kitąmet gynėjui jau 34-eri.

Na, ir ant trečiosios lentynėlės pasilikau Karolį. Ne tą, kur „Žalgiryje“ ir U-21 rinktinėje žaidė, o tą, kurs šiemet „Kaisar“ klubui Kazachstane pelnė 7 įvarčius. Nors Karolis Laukžemis, karts nuo karto, yra paminimas kaip pretendentas sugrįžti į A lygą, pats puolėjas puoselėja žymiai geresnius planus ir derasi su rumunais. Ar susitars? Viena vertus, rumunus nuspėti sunku, kita vertus – lietuviai toje šalyje visai mėgstami.

Tai tokios tokelės. Turėsit naujienų – dalinkitės. Turėsiu aš – aš ir pasidalinsiu.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų