UFC kovotojas savo žodžiais apie homoseksualus sukėlė skandalą (3)

2021.12.28 15:57
Seanas Stricklandas | Youtube.com nuotr.

Seanas Stricklandas | Youtube.com nuotr.

 30-metis UFC kovotojas Seanas Stricklandas (24-3) savo pasisakymais jau ne kartą pribloškė visuomenę ir panašu, kad jis nesiruošia sustoti.

Neseniai S.Stricklando buvo paklausta, ar jis mieliau turėtų homoseksualų sūnų ar laisvo elgesio dukrą. Jo atsakymas liberalesnių pažiūrų žmones pribloškė.

„Jei mano sūnus būtų homoseksualus, tai reikštų, kad susimoviau kaip vyras“, - aiškino S.Stricklandas.

Vėliau amerikietis dar paaiškino, kodėl homoseksualu būti lengviau nei heteroseksualu: „Klausykite, homoseksualai yra puikūs žmonės, aš gerbiu juos ir jų pasirinkimus. Laisvė! Tie homoseksualai, kurios pažįstu, visada būna puikios nuotaikos. Jie visą dieną leidžia su savo bičiuliais ir gali su jais mylėtis, o mūsų, heteroseksualių vyrų, padėtis tikrai yra sumauta. Mes turime įdėti labai daug pastangų, kad su kuo nors pasimylėtume. Tai nesąžininga“.

Šių metų rugpjūtį S.Stricklandas jau buvo pareiškęs, kad narve mielai nužudytų žmogų: „Jei mėgsti žaloti žmones, tai UFC tau tinkama vieta. Aš tikrai mielai nužudyčiau žmogų narve ir tuo pasimėgaučiau. Tai būtų geriausias jausmas pasaulyje. Tikrai nesiteisinčiau, jei tai padaryčiau. Aišku, policininkams pasakyčiau, kad man gaila to žmogaus, bet tikrai nebėgčiau nuo atsakomybės. Būkite psichopatais, nes tai velniškai linksma“.

Vėliau amerikietis prisipažino jaunystėje priklausęs nenoaciams ir dėl to kaltino savo senelį: „Vaikystėje manyje buvo labai daug pykčio. Tada aš dar įstojau į tokią keistą neonacių organizaciją, kur buvo aukštinami baltųjų rasės žmonės. Dėl neapykantos nusikaltimų buvau išmestas iš mokyklos. Tais laikais aš pasiimdavau peilį arba akmenį į ranką ir eidavau gatve, galvodamas, kaip čia ką nors nužudyti. Tik kai atėjau į kovinio sporto treniruotes, radau, kur galiu išlieti savo pyktį legaliai. Mano senelis buvo mėšlo gabalas. Kai esi vaikas, nesigilini, ar tai, kas tau sakoma, yra tiesa. Tiesiog turi senelį, kurį gerbi, kuris tau yra didvyris ir kurio tu klausai. Jis mano smegenis „užpildė“ mėšlu. Aš būdamas 7-oje klasėje šnekėjau apie nacizmą, nors nežinojau, ką tai iš tiesų reiškia. Piešdavau svastikas, net nesuprasdamas, kas tai per ženklas. Galiu pasakyti, kad būti rasistu – nieko gero. Rasisto gyvenimas yra sumautas“.

5 pergalių seriją UFC narve turintis S.Stricklandas vidutinio svorio kategorijos reitinge užima 7-ą vietą. Jau ankstyvą vasario 6 d. rytą Lietuvos laiku jo lauks kol kas svarbiausia karjeros kova prieš 6-oje vietoje esantį Jacką Hermanssoną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų