Lėlė už 200 litų: D.Zagainova prisiminė prabangiausią savo vaikystės kalėdinį norą

2021.12.26 12:30
Diana Zagainova | asmeninio archyvo nuotr.

Diana Zagainova | asmeninio archyvo nuotr.

„Ar kas nors prisimena „Baby born“ lėles? – klustelėjo olimpietė trišuolininkė Diana Zagainova, sulaukusi klausimo apie įsimintiniausias Kalėdas. – Kažkada šis žaislas kainavo velniškus pinigus: apie 200 litus, o priedai kainavo dar 100 litų“.

Dabar D.Zagainova puikiai supranta, kad to velniškai brangaus žaislo džiausgmo būtų buvę pakakę savaitei.

„Prisiekiu, po savaitės žaidimo ji jau man būtų buvusi neįdomi, bet aš tikėjau, kad Kalėdų Senis viską gali... Tikrai taip galvojau vaikystėje, – pasakojo D.Zagainova. – Bet atsimenu, kaip tėvai pasakė: „Diana, reikia išsirinkti kuklesnę dovaną, nes Kalėdų Senio „biudžeto“ turi užtekti visiems vaikams – juk visi vaikai nori gauti dovanų“. Tai suveikė“.

Bet šią istoriją pati Diana priminė tėvams po daugelio metų, kai jie pirko dovanų tą pačią „Baby born“ lėlę jaunesnei sesei.

Diana Zagainova | Scanpix nuotr.

Diana Zagainova | Scanpix nuotr.

„Tuomet visi tik pasijuokėme, nes laikai pasikeitė – jau nebuvo tokios to žaislo „mados“, – nusijuokė ir pati D.Zagainova, viską prisiminusi.

Tačiau yra dar viena įsimintina dovana, kurios D.Zagainova nepamiršta iki šiol.

„Kai buvau paauglė, privalėjau „startukus“ pirktis pati. Pamenu, prašydavau Kalėdų Senio naujausio modelio „startukų“, kartais sportinės aprangos. Tik dabar atrodo viskas paprasta, kai daugelis sportininkų turi sutartis su gamintojais. Bet taip būdavo juk ne visada. Tad labai gerai žinau tą jausmą, kai sporto inventoriui reikėdavo taupyti pinigus. Tai leidžia vertinti tai, ką turiu dabar, nes niekas man ant lėkštutės visko neatnešė“, – sportas.lt sakė D.Zagainova.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų