E.Stanionis prisiminė kalėdinę dovaną, kuri privertė šokinėti iš džiaugsmo

2021.12.27 10:36
Eimantas Stanionis | asmeninio archyvo nuotr.

Eimantas Stanionis | asmeninio archyvo nuotr.

„Kad visi būtų sveiki ir laimingi – toks būtų paprastas noras, jei reikėtų rašyti laišką Kalėdų seniui“, – truktelėjo pečiais boksininkas Eimantas Stanionis, sulaukęs klausimo, nukeliančio į vaikystę.

Jis pats puikiai prisimena vieną norą, kurį raitė laiške vaikystėje.

„Turėjome kompiuterį, bet neturėjome interneto, – pradėjo pasakojimą sportininkas. – Visi kiemo draugai turėjo internetą ir jau žaisdavo žaidimus „online“.

Ir po kalėdine egle E.Stanionis tuoet tikrai rado dovaną su užrašu „Internetas“.

„Iškart nubėgau tikrinti... Ir emocijos buvo neapsakomos, – prisiminęs nusijuokė boksininkas. – Bet kiekvienos Kalėdos būna savaip įdomios, negalėčiau išskirti nei vienų, nes visada gerai leidžiu laiką su šeima bei artimaisiais. Kalėdos – mėgstamiausia mano šventė“.

Paklaustas dėl įspūdingiausios dovanos, E.Stanionis vėl prisiminė vaikystę, kai gauta dovana privertė šokinėti iš džiaugsmo.

„Gavau telefoną. Iš džiaugsmo tikrai šokinėjau... O dabar, pasikartosiu, man svarbiausia laikas su šeima ir draugais“, – sakė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis bei Europos čempionas.

Nors receptu E.Stanionis ir nepasidalijo, bet prisipažino, kad prie Kūčių stalo visada pirmiausia griebia ne ką kitą o „magiškas“ mamos keptas bandeles su aguonomis. „Jas visada griebiu pirmas“, – nusijuokė sportininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų