E.Stanionis prisiminė kalėdinę dovaną, kuri privertė šokinėti iš džiaugsmo

2021.12.27 10:36
Eimantas Stanionis | asmeninio archyvo nuotr.

Eimantas Stanionis | asmeninio archyvo nuotr.

„Kad visi būtų sveiki ir laimingi – toks būtų paprastas noras, jei reikėtų rašyti laišką Kalėdų seniui“, – truktelėjo pečiais boksininkas Eimantas Stanionis, sulaukęs klausimo, nukeliančio į vaikystę.

Jis pats puikiai prisimena vieną norą, kurį raitė laiške vaikystėje.

„Turėjome kompiuterį, bet neturėjome interneto, – pradėjo pasakojimą sportininkas. – Visi kiemo draugai turėjo internetą ir jau žaisdavo žaidimus „online“.

Ir po kalėdine egle E.Stanionis tuoet tikrai rado dovaną su užrašu „Internetas“.

„Iškart nubėgau tikrinti... Ir emocijos buvo neapsakomos, – prisiminęs nusijuokė boksininkas. – Bet kiekvienos Kalėdos būna savaip įdomios, negalėčiau išskirti nei vienų, nes visada gerai leidžiu laiką su šeima bei artimaisiais. Kalėdos – mėgstamiausia mano šventė“.

Paklaustas dėl įspūdingiausios dovanos, E.Stanionis vėl prisiminė vaikystę, kai gauta dovana privertė šokinėti iš džiaugsmo.

„Gavau telefoną. Iš džiaugsmo tikrai šokinėjau... O dabar, pasikartosiu, man svarbiausia laikas su šeima ir draugais“, – sakė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis bei Europos čempionas.

Nors receptu E.Stanionis ir nepasidalijo, bet prisipažino, kad prie Kūčių stalo visada pirmiausia griebia ne ką kitą o „magiškas“ mamos keptas bandeles su aguonomis. „Jas visada griebiu pirmas“, – nusijuokė sportininkas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų