Kalėdinis stebuklas: „Bellator“ kovotojui atsirado galimybė vėl pradėti vaikščioti

2021.12.26 11:37
Ianas Coughlanas | asmeninio archyvo nuotr.

Ianas Coughlanas | asmeninio archyvo nuotr.

 29-erių MMA kovotojas iš Airijos Ianas Coughlanas planavo artimiausiu metu grįžti į profesionalų narvą, tačiau jo gyvenimą aukštyn kojomis apvertė nelaimė treniruotėje. I.Coughlanas krito galva žemyn, sunkiai susižeidė ir liko paralyžiuotas.

Sportininkas jau buvo beveik praradęs viltį kada nors vaikščioti, tačiau jį išgelbėti galėtų kamieninių ląstelių procedūra Vokietijoje. Jos kaina – 73 tūkst. eurų. I.Coughlano bičiuliai neseniai kreipėsi į visuomenę, prašydami padėti kovotojui atsistoti ant kojų ir „GoFundMe“ paskyroje pradėjo rinkti aukas operacijai.

Padėti I.Coughlanui nusprendė ir Airijos MMA žvaigždė Conoras McGregoras, paaukojęs jam 10 tūkst. JAV dolerių. Galiausiai, per pačias Kalėdas, I.Coughlano paskyroje buvo viršyta reikalinga suma. Daugiau nei 1700 žmonių padėjo surinkti 73 320 eurų, todėl kovotojui vėl atsirado galimybė vaikščioti.

I.Coughlanas mėgėjų kovose šventė 5 pergales iš 6 galimų, o profesionalų narve 2018 m. debiutavo pergalingai. 2019 m. airis netgi buvo pakviestas į „Bellator 227“ turnyrą, kur tik po teisėjų sprendimo pralaimėjo Constantinui Gnusiarovui. 2020-2021 m. iš viso buvo planuotos 4 airio kovos, tačiau visas jas teko atšaukti.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų