J.Jonesas atsikirto D.Hookeriui: „Pats nepasiekei šlovės, todėl puoli tą, kuris kažką pasiekė“

2021.12.26 11:18
Jonas Jonesas | „Twitter“ nuotr.

Jonas Jonesas | „Twitter“ nuotr.

 Prieš keletą dienų pasirodė informacija, kad buvęs garsus MMA kovotojas 44-erių amerikietis Chaelis Sonnenas, dabar vedantis populiarias laidas apie kovinį sportą, įkliuvo policijai. Jam pareikšti įtarimai net 5 žmonių sumušimu.

UFC kovotojas Danas Hookeris ironiškai pakomentavo šią žinią: „Įsivaizduokite, ką reiškia sumušti 5 žmones, kai tarp jų nėra tavo žmonos. Jono Joneso galva turbūt to „neišneša“.

D.Hookeris turėjo omenyje neseniai įvykusį J.Joneso konfliktą su žmona. Tada amerikiečiui buvo pareikšti įtarimai smurtu artimoje aplinkoje, tačiau jis greitai susitaikė su nukentėjusiąja ir atsipirko tik nedidele bauda.

Per Kalėdas J.Jonesas nusprendė pateikti atsaką D.Hookeriui: „Brolau, tavo karjera tiesiog nesiklosto taip, kaip tu norėtum. Turėjau galimybių susikurti sau vardą ir priartėti prie komandos draugo Izzy, tačiau vis susimaudavai. Patas nepasieki šlovės, todėl prisijungi prie interneto ir puoli ten tuos, kurie kažką pasiekė“.

Jono Joneso žinutės | „Twitter“ nuotr.

Jono Joneso žinutės | „Twitter“ nuotr.

Jono Joneso žinutės | „Twitter“ nuotr.

Jono Joneso žinutės | „Twitter“ nuotr.

Tuo tarpu D.Hookeris pateikė J.Jonesui patarimą: „Gyvenimiškas patarimas. Jei nesumuši žmonos, leisti laiką su šeima bus linksmiau. Linksmų Kalėdų, kale“.

D.Hookeris per pora pastarųjų metų pralaimėjo visas svarbiausias kovas prieš Michaelą Chandlerį, Dustiną Poirier ir Islamą Machačevą. Naujosios Zelandijos kovotojas pripažino, kad svarsto apie pasitraukimą iš lengvo svorio kategorijos ir persikėlimą į puslengvio svorio kategoriją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų