Neįtikėtina: vyriausiam profesionaliam futbolo žaidėjui – net 8 klubų pasiūlymai (4)

2021.12.25 15:00
Kazuyoshi Miura | Youtube.com nuotr.

Kazuyoshi Miura | Youtube.com nuotr.

 Pasaulį stebinantis 54-erių japonas Kazuyoshi Miura jau senokai tapo vyriausiu profesionaliu futbolininku planetoje, tačiau jis ir toliau nesiruošia sustoti.

„Yokohama FC“ klubui atstovaujantis K.Miura yra nepatenkintas tuo, kad gauna per mažai žaidybinio laiko, todėl norėtų pakeisti komandą. Susidomėjimas veteranu yra didžiulis – pranešama, kad pasiūlymus jam pateikė net 8 klubai. Tarp komandų, kurios domisi K.Miura, yra žemesnių Japonijos lygų komandos bei Singapūro „Premier“ lygos ekipa.

„Šiuo metu vedu derybas su įvairiais klubais, kuriems netrūksta ambicijų kilti į aukštesnę lygą. Pasirinkimas bus labai sudėtingas“, - pripažino K.Miura.

K.Miura profesionalo karjerą pradėjo dar 1986 m. ir ją tęsia iki šiol, rungtyniaudamas gimtinėje. Buvęs Japonijos rinktinės puolėjas profesionaliose rungtynėse jau pasirodė penkiuose skirtinguose dešimtmečiuose.

„Yokohama FC“ praėjusį sezoną užėmė paskutinę vietą elitinėje Japonijos lygoje ir iškrito į antrąją lygą. K.Miura per sezoną sužaidė vos 4 rungtynes. Lygoje jis apskritai sužaidė vos 1 minutę, o šiek tiek daugiau progų pasireikšti gavo taurės turnyre.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų