Trenerį sulaikiusius pareigūnus „dalbajobais“ išvadinusi Europos čempionė prarado darbą: „Ne viskas šiame gyvenime yra teisinga“ fotogalerija + VIDEO (7)

2021.12.24 19:00
Vitalina Simonova ir Aleksandras Iljinas | Instagram.com nuotr

Vitalina Simonova ir Aleksandras Iljinas | Instagram.com nuotr

 Europos plaukimo čempionė 29-erių rusė Vitalina Simonova praėjusį mėnesį pratrūko po to, kai jos treneris Aleksandras Iljinas buvo sulaikytas oro uoste. Rusijos sportininkė kartu su treneriu norėjo grįžti namo iš Sankt Peterburgo, kur vyko Rusijos plaukimo čempionatas trumpajame baseine. Visgi, jos treneris oro uoste atsisakė užsidėti medicininę kaukę, tuomet buvo iškviesti pareigūnai, kurie sulaikė A.Iljiną, o V.Simonova garsiai juos keikė.

„Ką jūs darot, asilai? Dalbajobai. Čia yra nusipelnęs Rusijos treneris, b***. Paleiskite jį!“, - rėkė V.Simonova.

Vėliau čempionė plačiau paaiškino, kas nutiko oro uoste: „Mūsų paprašė užsidėti medicinines kaukes. Treneris atsisakė tai padaryti ir paprašė respiratoriaus, kurio jie neturėjo. Tada jie iškvietė pareigūnus, kurie sulaikė trenerį tarsi kokį nusikaltėlį. Tada jį uždarė į areštinę, o mane ir oro uosto darbuotoją apklausė kaip liudininkus. Jie viską konfiskavo ir po 7 valandų surašė protokolą. Čia kažkoks košmaras. Net ir mano telefoną paėmė“.

Praėjus mėnesiui V.Simonova pareiškė, kad po šio incidento buvo atleista iš darbo: „Daugelis žmonių žino, kad mes su treneriu kovojame už teisę laisvai kvėpuoti. Deja, šiame gyvenime ne viskas yra teisinga. Šita kova mums atsiėjo labai brangiai. Posėdžiai, advokatai, teisinės paslaugos ir t.t. Aš netgi buvau atleista iš darbo. Pirmą kartą gyvenimu išgyvenu tokią situaciją. Man labai sunku, bet tai, kas mūsų nenužudo, padaro stipresniais. Noriu padėkoti visiems savo sekėjams už palaikymą. Pažadu, kad kartu su treneriu toliau ginsime savo teises. Tik norėjau paprašyti tų, kurie gali prisidėti, kad paremtų mus finansiškai šioje kovoje“.

Rusė didžiausias karjeros pergales pasiekė plaukdama su pelekais, kur tapo triskart pasaulio čempione. Įprastose plaukimo varžybose didžiausią jos pergalė yra 2018 m. iškovotas Europos čempionato auksas kombinuotoje estafetėje 4x100 m. Taip pat ji pelnė 2014 m. Europos čempionato bronzą mišrioje kombinuotoje estafetėje 4x100 m.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROBASKET 2022