A lygos prezidentas J.Nevoina: „Kol kas galime pasakyti tik tiek, kad čempionate varžysis dešimt komandų“ (4)

2021.12.22 14:13
Janas Nevoina | fkriteriai.lt nuotr.

Janas Nevoina | fkriteriai.lt nuotr.

2021-ųjų „Optibet A lygos“ pirmenybės intrigos kartelę iškėlė labai aukštai – tai buvo vienas iš įdomiausių sezonų per pastaruosius keliolika metų.

Čempionato nugalėtojas ir prizininkų rikiuotė paaiškėjo paskutinę savaitę, o kova dėl išlikimo virė iki pat paskutinių minučių. Tokia atomazga nepaliko abejingų šalies futbolo aistruolių, ja bei visu sezonu pasidžiaugė ir „Optibet A lygos“ prezidentas Janas Nevoina.

„Pirmiausia, norisi padėkoti visiems, prisidėjusiems prie „Optibet A lygos“ augimo. Kaip žinia, metai nepagailėjo iššūkių – niekur nedingusi pandemija, išaugęs komandų skaičius, techninė čempionato organizavimo dalis, žmogiškieji resursai.

Didžiausią „ačiū“ tarti, tikriausiai, reikėtų konstruktyviems kritikams, kurie nuo sezono pradžios papildomai motyvavo mus visus dirbti dar daugiau ir veiksmais, pastangomis atspindėti tikslą – patrauklaus lygos produkto kūrimą. Dėkojame mūsų asociacijos valdybai, darbuotojams, rėmėjams, LFF Vykdomojo komiteto nariams, vadovams ir kolektyvui, kitoms asociacijoms bei visiems, dirbusiems išvien. Vienybė iš tiesų buvo didžiausia mūsų didelės komandos jėga“, – pasakojo J. Nevoina. – Prie tobulėjimo prisidėjo visi futbolui neabejingi žmonės – tikimės, kad kiekvienais metais tokių atsiras vis daugiau.“

Šiemet pirmą kartą nuo 2015-ųjų turnyre dalyvavo 10 komandų – per 36 turus buvo sužaista net 180 rungtynių. Čempionate užfiksuota daug netikėtų rezultatų, net per 49 susitikimus nugalėtojas nepaaiškėjo, tad tai yra ir nemenkas iš Pirmos lygos atėjusių klubų nuopelnas.

„Daug kas sakė, kad bus per didelis komandų atotrūkis, tačiau čempionato kvalifikacijos lygis išliko nepakitęs, tai identifikuoja sukurtą sveiką konkurenciją, mažesnių klubų augimą. Intriga abiejose turnyro lentelės pusėse laikėsi iki pat paskutinės lapkričio savaitės, kas yra puikiausias vienos iš lygos siekiamybių – užtikrinti rezultato nenuspėjamumą – rodiklis, – teigė „Optibet A lygos“ prezidentas, pridurdamas apie tarp mūsų ir Lietuvos futbolo teisėjų asociacijos sukurtą tiltą – duomenų saugyklą, kurioje atsidūrusi medžiaga būdavo profesionaliai išdiskutuota, atsakyta į klubams kylančius klausimus. – Vienokių ar kitokių iššūkių būna ir su senbuvėmis, ir su naujai prisijungiančiomis komandomis, bet apie tai ir yra čempionatas. Džiugu, kad šiemet visomis prasmėmis išpildėme tiek emocinį, tiek sportinį pažadą – bendruomenei buvo padovanota daugiau futbolo. Kiekvienas mačas kažko išmokė, padėjo išgryninti miestų, stadionų, publikos ypatybes.“

„Optibet A lyga“ vėl buvo matoma per televiziją. Penktadieniais bei porą sykių trečiadieniais buvo transliuotos iš viso 33-ejos rungtynės TV6 kanalu. Geriausią žiūrimumo reitingą – atitinkamai 1,02 proc. ir 0,96 proc. – pasiekė paskutiniai du tarpusavio mačai, kuriuose susigrūmė Vilniaus „Žalgiris“ bei Marijampolės „Sūduva“.

Pasinaudodami proga, „Optibet A lyga“ ir J. Nevoina nori atsiprašyti žiūrovų dėl kildavusių nesklandumų stebint rungtynių transliacijas: „Kartu su grįžimu į televiziją atkeliavo ir nauji išbandymai – turėjome problemų su partnerių atnaujinama TV3 Play platforma. Norime dar kartą atsiprašyti žiūrovų, visų suinteresuotų asmenų už nesklandumus bei padėkoti už pastabas, pagalbą sprendžiant kilusias problemas. Kita vertus, pasikartosime, žmonės išvydo daugiau futbolo, bet visų transliacijų procesų kokybės gerinimas lieka mūsų prioritetu“.

Darbas tarpsezoniu jau įsibėgėjo: kitais metais bus siekiama pateikti dar daugiau įdomesnio vaizdo turinio, paversti oficialią lygos svetainę funkcionalesne ir, esant finansinėms galimybėms, leisti sirgaliams pasivaržyti „Fantasy“ žaidime.

Kalbėdamas apie artėjantį sezoną, J. Nevoina pabrėžė, jog pirmenybėse kitais metais ir toliau varžysis 10 klubų.

„Kol kas galime pasakyti tik tiek, kad čempionate varžysis dešimt komandų. Keisis tai, kad viena (dešimta) komanda 2022-aisiais iškris, o kita (devinta) peržais su komanda, Pirmoje lygoje užėmusia antrąją vietą.

Naujas integruotas turinys futbolo bendruomenei lieka vienu iš mūsų kasdienių tikslų. Tikimės, kad pavyks sukurti kažką įdomaus ir praplėsti ne tik sportines, bet ir komercines lygos galimybes“, – apibendrino „Optibet A lygos“ prezidentas bei artėjančių gražiausių metų švenčių proga palinkėjo visai futbolo bendruomenei sveikatos, santarvės ir džiaugsmo.

A lyga

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų