Techninį pralaimėjimą gavusi „Tottenham“ komanda baigė pasirodymą Konferencijų lygoje (2)

2021.12.20 13:43
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Londono „Tottenham“ komanda baigė savo pasirodymą UEFA Europos Konferencijų lygoje po to, kai UEFA nusprendė už paskutines nesužaistas G grupės rungtynes su „Rennes“ įskaityti techninį pralaimėjimą rezultatu 0 – 3.

„Spurs” turėjo žaisti gruodžio 9 dieną rungtynes su varžovais iš Prancūzijos, tačiau jos buvo nukeltos dėl užfiksuoto koronaviruso protrūkio Anglijos klube.

Netrukus prasidėjo derybos dėl datos, kad būtų galima rungtynes sužaisti iki gruodžio 31-os dienos UEFA nustatyto termino. „Spurs“ net gi kreipėsi į „Premier“ lygą, jog pakeistų susitikimo su „Leicester City“ datą.

Visgi šis prašymas buvo atmestas ir dėl įtempto grafiko Anglijoje nepavyko surasti kitos alternatyvios datos. Dėl šios priežasties UEFA apeliacinis komitetas buvo priverstas priimti tokį sprendimą.

„Esame nusivylę dėl UEFA apeliacinio komiteto priimto sprendimo ir atsisakymu suteikti daugiau laiko galimam rungtynių nukėlimui. Turime susitaikyti su šiuo sprendimu, šiuo metu savo dėmesį skirsime tiems turnyrams, kuriuose dalyvaujame“,- kalbėjo „Tottenham“ atstovas spaudai.

Klubo treneris Antonio Conte pažymėjo, kad dėl UEFA sprendimo svarstoma teikti apeliaciją.

Priminsime, jog techninį pralaimėjimą gavusi „Tottenham“ komanda surinko septynis taškus ir G grupėje liko trečioje vietoje, o tai užkirto kelią žengti į kitą Konferencijų lygos etapą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų